راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هتل ساکسون تجربیات لوکس جدیدی را در املاک استاین سیتی راه اندازی می کندزمان خواندن: 2 دقایق

Saxon Hotel, Villas, and Spa خوشحال است که مجموعه‌ای از تجربیات استثنایی را در املاک و مستغلات سبک زندگی Steyn City ارائه می‌کند که پایانی هیجان‌انگیز را برای سال رقم می‌زند. این پیشنهادات جدید با جشن افتتاحیه بزرگ Saxon Spa Steyn City، Steyn City Hotel و رستوران Guild، در کنار فضای کاری مشترک و امکانات کنفرانس، مهمانان را با لوکس و سلامتی بی‌نظیر آشنا می‌کند.

از میهمانان دعوت می شود تا آرامش را کشف کنند، از غذاخوری در فضای باز لذت ببرند یا پیچیدگی شهری را در آغوش بگیرند. بی‌شماری از تجربیات شگفت‌انگیز در املاک لایف استایل انتظار می‌کشد که فرصتی عالی برای غوطه‌ور شدن در سبک زندگی مجلل ساکسون است.

معرفی Saxon Spa Steyn City

اسپای جدید ساکسون، پناهگاه تندرستی و تجدید قوا، قرار است در داخل املاک محترم افتتاح شود. این مرکز برای بازتعریف آرامش طراحی شده است، و یک سفر سلامتی جامع را با درمان‌های خاص برندهای بین‌المللی مراقبت از پوست ارائه می‌دهد. این اسپا دارای انواع امکانات رفاهی در سطح جهانی است و تیم متخصص درمان‌های شخصی‌شده، از تشریفات درمانی گرفته تا درمان‌های نوآورانه را ارائه می‌دهد. قابل ذکر است، این اسپا اولین نوع خود را در قاره معرفی می کند، سفرهای سلامتی VibrAcoustic، که مراقبه باستانی را با فناوری ارتعاشی مدرن ترکیب می کند تا آرامش و تعادل عمیقی را فراهم کند.

رونمایی از هتل Steyn City توسط Saxon

در کنار آبگرم، هتل مورد انتظار Steyn City توسط Saxon نیز افتتاح می شود. این هتل آپارتمان لوکس، واقع در قلب شهر استین، دارای 50 آپارتمان مجلل خدماتی است که شامل یک پنت هاوس اختصاصی سه خوابه و یک آپارتمان بزرگ چهار خوابه می شود. این هتل که در نزدیکی ساندتون ژوهانسبورگ قرار دارد، دسترسی آسان به زمین گلف طراحی شده توسط نیکلاوس، پیست دوچرخه سواری کوهستانی 50 کیلومتری، زمین های پادل و تالاب 300 متری را فراهم می کند و اقامتی به یاد ماندنی را چه برای تفریح ​​و چه برای کسب و کار تضمین می کند.

رستوران صنفی، فضای کاری مشترک و کنفرانس

گیلد از مهمانان برای صرف صبحانه و ناهار لذت بخش با رنگ آمیزی در فضای باز، مشرف به مرکز شهر پذیرایی می کند. فضای کار مشترک اتصال پرسرعت و مناطق ملاقات خصوصی را فراهم می کند که برای مسافران و مشتریان شرکتی عالی است. مکان های کنفرانس، از جمله یک اتاق هیئت مدیره پیچیده و یک منطقه کنفرانس 80 نفره، برای میزبانی رویدادهای شرکتی و اجتماعی ایده آل هستند و تضمین می کنند که هر گردهمایی یکپارچه و به یاد ماندنی است.

پست هتل ساکسون تجربیات لوکس جدیدی را در املاک استاین سیتی راه اندازی می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز