راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

DGCA نشان می دهد که سفرهای هوایی داخلی در ماه می 4.4 درصد افزایش یافته استزمان خواندن: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش اداره کل هوانوردی غیرنظامی (DGCA)، سفرهای هوایی داخلی در ماه می در هند نسبت به سال گذشته 4.4 درصد افزایش داشته است، به طوری که بیش از 13.7 میلیون مسافر در داخل کشور پرواز می کنند که در مقایسه با 13.2 میلیون در ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است. داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که Akasa Air با عملکرد به موقع (OTP) 85.9 درصد، از Vistara و سایر اپراتورهای داخلی پیشتاز است.

علاوه بر این، گزارش DGCA تغییراتی را در سهم بازار در میان خطوط هوایی نشان داد. IndiGo سلطه خود را به 61.6% افزایش داد، در حالی که سهم Air India اندکی به 13.7% کاهش یافت. Vistara با 9.2% حضور خود را در بازار ثابت نگه داشت، اگرچه AIX Connect شاهد کاهش جزئی به 5.1% بود. در مقابل، آکاسا ایر سهم بازار خود را به 4.8 درصد افزایش داد و سهم SpiceJet به 4 درصد کاهش یافت.

پست DGCA نشان می دهد که سفرهای هوایی داخلی در ماه می 4.4 درصد افزایش یافته است اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز

Blog

قطع شدن فناوری اطلاعات CrowdStrike موجی از شوک به صنعت هواپیمایی وارد می‌کند: میلیون‌ها دلار به عنوان درآمد از دست می‌رود، غرامت نامشخص است؟ چه چیزی میخواهید بدانید؟

قطع شدن فناوری اطلاعات CrowdStrike موجی از شوک به صنعت هواپیمایی وارد می‌کند: میلیون‌ها دلار به عنوان درآمد از دست می‌رود، غرامت نامشخص است؟ چه

ادامه مطلب »