راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

پروازهای مسکو به ژنو طبق برنامه از اوت آغاز می شودزمان خواندن: < 1 دقیقه

پروازهای مسکو به ژنو از 15 آگوست برای ساکنان سوئیس با قرنطینه اجباری 10 روزه از سر گرفته می شود. این دو شهر پر جنب و جوش را پس از ماه ها قرنطینه دوباره به هم وصل می کند.

به گزارش روز شنبه خبرگزاری تاس به نقل از سفارت سوئیس در مسکو، پروازها از مسکو به ژنو از 15 اوت برای ساکنان سوئیس از سر گرفته می شود. در این گزارش اشاره شده است که مسافران روسیه پس از ورود باید 10 روز قرنطینه شوند.

پیش از این، یک مرکز واکنش دولت روسیه به ویروس کرونا اعلام کرده بود که پروازهای بین مسکو و ژنو در ابتدا به صورت هفتگی انجام می شود، بدون اینکه هیچ محدودیتی ذکر شود. روسیه که در طول قرنطینه ویروس کرونا پروازهای بازگشت به کشور را انجام داده است، از روز شنبه برخی از پروازهای بین المللی برنامه ریزی شده به بریتانیا، ترکیه و تانزانیا را از سر گرفت. پروازهای بین المللی در 30 مارس با اجرای قرنطینه برای کنترل شیوع ویروس کرونا که بیش از 845000 نفر را در روسیه تحت تاثیر قرار داده و منجر به مرگ بیش از 14000 نفر شده است، متوقف شدند. در ماه ژوئن، روسیه بازگشایی بخشی از مرزهای خود را اعلام کرد و اجازه سفر به خارج از کشور را برای کار، تحصیل، درمان پزشکی یا مراقبت از بستگان خود داد.

مسکو، پایتخت شلوغ روسیه، به‌خاطر میراث تاریخی و فرهنگی غنی‌اش که دارای بناهای دیدنی مانند کرملین و میدان سرخ است، شهرت دارد. از سوی دیگر، ژنو به خاطر محیط زیبای خود در کنار دریاچه ژنو و موقعیتش به عنوان یک مرکز جهانی برای دیپلماسی و مالی مشهور است. این از سرگیری پروازها گامی مهم در جهت اتصال مجدد این دو شهر پر جنب و جوش است.

پست پروازهای مسکو به ژنو طبق برنامه از اوت آغاز می شود اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز