راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

وزیر روهان خوانته، ET TravelWorld
<p>تصویر نماینده.</p>
<p>“/><figcaption class=تصویر نماینده

تعداد بازدیدکنندگان به گوا در فصل توریستی که به تازگی به پایان رسیده افزایش یافته است و یک کرور مارک، وزیر گردشگری را لمس کرده است روهان خوانته گفته است، درک تصور از پایین آمدن پا در ایالت ساحلی را رد می کند. همچنین تعداد آنها افزایش یافته است گردشگران بین المللیخاونته در مصاحبه ای اختصاصی در اینجا در روز شنبه به PTI گفت که 150 درصد بیشتر از ارقام قبل از COVID-19 است.

با این حال، او اعتراف کرد که رقابتی برای گوا از دیگر ایالت های کشور و همچنین بازیکنان بین المللی وجود دارد. فصل رسمی توریستی در گوا در ماه ژوئن با شروع باران های موسمی به پایان می رسد و در سپتامبر از سر گرفته می شود. وزیر گفت که این ایالت حتی در فصل باران های موسمی به پذیرایی از گردشگران ادامه داده است.
او گفت: “در فصل باران های موسمی، 80 درصد اشغال هتل ها در گوا وجود دارد. مردم در طول باران های موسمی به گوا هجوم می آورند زیرا متوجه شده اند که گوا فقط سواحل نیست.”

Khaunte در پاسخ به سوالی در مورد تصور کاهش تعداد گردشگران به گوا، گفت. او گفت: “میزان پیاده روی افزایش یافته است. ما مرز 10 میلیون را لمس کرده ایم که بیشتر از ارقام قبلی است.”

وزیر گفت که گوا همچنان نیاز به بداهه نوازی با اتصال به بازارهای جدید دارد.

سواحل گوا با اولین بارندگی های پیش از موسمی متروک و ساکت تر می شوند

اداره هواشناسی هند (IMD) روز جمعه یک هشدار نارنجی برای گوا صادر کرد و باران های شدید را در چهار روز آینده پیش بینی کرد. تعرفه هتل ها در فصل بارندگی به شدت کاهش می یابد و اقامت را برای گردشگران مقرون به صرفه می کند. یک مقام ارشد اداره گردشگری ایالتی گفت گوا بر گردشگری در تمام طول سال تمرکز دارد.

وی گفت: سند چشم‌اندازی برای صنعت گردشگری تهیه کرده‌ایم که تنها با مشارکت فعال ذی‌نفعان گردشگری قابل اجراست و در راستای آن کار را آغاز کرده‌ایم. خاونته پذیرفت که پس از ابتکار «دخو آپنا دش» نخست وزیر نارندرا مودی، رقابت بسیار زیادی از سوی دیگر بازیگران، از جمله سایر ایالت های هند وجود دارد. او گفت: «ما باید به این چالش رقابت با سایر کشورها و همچنین بازیگران بین المللی نگاه کنیم.

وزیر گفت یکی از چالش‌ها این است که مطمئن شویم گوا در ماه‌هایی مانند دسامبر مقصد گرانی نیست. او گفت: “هزینه هتل های گوا در ماه دسامبر به قدری بالا است که گردشگران شروع به دیدن مقاصد دیگری مانند تایلند می کنند، جایی که می توانند با همان بودجه سفر کنند و همچنان در هزینه خود صرفه جویی کنند.”

وزیر امور خارجه گفت: مذاکراتی با شرکت‌های هواپیمایی مختلف و صنعت هتل‌داری آغاز می‌شود تا سقف تعرفه‌های آن‌ها در فصل توریستی از جمله در ماه دسامبر اعمال شود.

او گفت که این ایالت حتی در فصل بارندگی همچنان پذیرای گردشگران بوده است.

او گفت: “باران موسمی درباره آبشارها، روستاهای سرسبز، جنگل ها، گردشگری روستایی است. موسمی رفتن به مسیرهای طبیعت گردی است.”

گردشگران از روستاها بازدید می کنند و متوجه می شوند گوا بسیار بیشتر از سواحل آن است. وی افزود: این امر به رونق اقتصاد روستایی نیز کمک می کند.

  • منتشر شده در 16 ژوئن 2024 ساعت 06:58 IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »