راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ریزورت ونیزی پیشنهادات غذاخوری خود را با جلینا افزایش می دهدزمان خواندن: 2 دقایق

استراحتگاه ونیزی

ونیز ریزورت لاس وگاس در اواخر سال جاری میلادی، رستوران تحسین‌شده تولیدکننده‌ی محصولات ساحلی ونیز، Gjelina، را به لیست غذاها و نوشیدنی‌های معروف خود معرفی خواهد کرد.

این افزودنی هیجان انگیز باعث تقویت شهرت ونیز به عنوان مقصد برتر آشپزی در لاس وگاس می شود. جلینا به بیش از سی رستوران معتبر در استراحتگاه ملحق خواهد شد که دارای مفاهیم سرآشپز محور از نمادهای صنعتی مانند توماس کلر، ولفگانگ پوک، تتسویا واکودا، لورنا گارسیا، امریل لاگاسه و ایال شانی است.

جیلینا کلاس جدیدی از استعدادهای آشپزی را در ونیزی نشان می‌دهد، زیرا ما همچنان اقامتگاه خود را به عنوان مقصد نهایی غذا در یک بازار دائماً در حال تحول قرار می‌دهیم. پاتریک نیکولز، رئیس و مدیر اجرایی The Venetian Resort Las Vegas، گفت. تجربه غذاخوری از مزرعه به میز جیلینا با تعهد پایداری ما مطابقت کاملی دارد، زیرا ما با تامین کنندگان محلی همکاری می کنیم تا تازه ترین مواد را به نوار لاس وگاس بیاوریم.

این پاسگاه وگاس سومین مکان را برای Gjelina، یک SoCal مورد علاقه که در سطح ملی به دلیل غذاهای محلی اش جشن گرفته است، نشان می دهد. گلینا که به نام مادر Fran Camaj بنیانگذار آن نامگذاری شده است، پایه و اساس ارزش های خانوادگی را در خود جای داده است. گروه Gjelina به ایجاد تجربه‌های مهمان‌نوازی مبتنی بر سادگی و هدف اختصاص دارد. Gjelina اصلی، که در سال 2008 از آپارتمان فران در بلوار Abbot Kinney در ساحل ونیز راه اندازی شد، معیاری برای شیوه های رستوران پایدار قرار داد و امروزه به عنوان یک نمونه برجسته از غذاخوری پایدار باقی مانده است. پس از موفقیت، گروه Gjelina Gjusta را معرفی کرد، یک کافه تمام روز به نام عمه Camaj، و همچنین Gjusta Goods، Gjusta Grocer، و اخیراً، Gjelina New York City.

گروه Gjelina با همکاری Bishop Pass، فضای جدیدی را طراحی کرد که در قلب رستوران روو قرار خواهد گرفت.

ونیزی به ما فرصتی داده است تا جای پای خود را گسترش دهیم و از پشتیبانی و تخصص آن‌ها بیاموزیم، زیرا ما فعالانه به دنبال ورود گلینا به بازارهای جدید هستیم. Shelley Armistead، شریک و مدیر عامل گروه Gjelina می گوید. “در حالی که ما این رشد را آغاز می کنیم، ما مشتاقیم تا حس آرامش ساحل ونیز را به فضای شلوغ هتل ونیزی بیاوریم.

مکان جدید Gjelina با آوردن غذاهای خاص کالیفرنیایی خود به لاس وگاس، همان قالب منو و ابتکارات منابع را مانند همتایان خود در لس آنجلس و نیویورک حفظ خواهد کرد. جیلینا که متعهد به حمایت از کشاورزان محلی است، مشتاق است که دلارهای بیشتری را به جیب آنها وارد کند. مهمانان می توانند از ناهار و شام خود در این تجربه ناهار خوری بی نظیر با رزرو در طول روز لذت ببرند.

پست ریزورت ونیزی پیشنهادات غذاخوری خود را با جلینا افزایش می دهد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز