راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Imperial Lexis Kuala Lumpur از نرخ‌های افتتاحیه استثنایی رونمایی می‌کند: لوکس شهری را در بهترین حالت خود تجربه کنیدزمان خواندن: 2 دقایق

Imperial Lexis Kuala Lumpur، مظهر لوکس و پیچیدگی شهری، با افتخار نرخ افتتاحیه منحصر به فرد خود را اعلام می کند و مسافران در سراسر جهان را به تجربه ظرافت و مجلل بی نظیر دعوت می کند. از هم اکنون تا 15 آگوست 2024، این نرخ های ویژه فرصتی مقاومت ناپذیر برای مهمانان فراهم می کند تا خود را در اوج زندگی لوکس غرق کنند.

ما خوشحالیم که با این انحصار از مهمانان محترم استقبال می کنیم
نرخ افتتاحیه، آنها را به تجربه اوج لوکس شهری در Imperial Lexis Kuala دعوت می کند
لامپور» پروفسور داتو، مندی چو سیوک چنگ، رئیس گروه هتل لکسیس گفت. “از جانب
لحظه ای که مهمانان وارد بهشت ​​شهری ما می شوند، با پذیرایی گرم از آنها استقبال می شود و
در دنیایی از پیچیدگی و راحتی احاطه شده است».

Imperial Lexis Kuala Lumpur واقع در قلب کوالالامپور، به عنوان چراغی از ظرافت در آسمان‌خراش 53 طبقه شیشه‌ای خود ایستاده است و مهمان‌نوازی گرم و خدمات بی‌نقصی را به مهمانان خود ارائه می‌دهد. این پناهگاه شهری با افتتاحیه نرم خود در نوسان کامل، نرخ افتتاحیه منحصر به فرد را برای رزرو مستقیم ارائه می کند و اقامتی فراموش نشدنی را در پس زمینه درخشان افق پر جنب و جوش کوالالامپور تضمین می کند.

  • اتاق استخر اجرایی: 888 رینگیت خالص در هر شب
  • سوئیت پرمیوم استخر: 1088 رینگیت خالص در هر شب
  • سوئیت پانوراما استخر: 1288 رینگیت خالص در هر شب

تمامی نرخ ها به ازای هر اتاق در شب و شامل صبحانه برای یک نفر می باشد. صبحانه اضافی با 130 رینگیت خالص برای هر بزرگسال و 90 رینگیت خالص برای هر کودک (7 تا 12 سال) در دسترس است. *شرایط و شرایط اعمال می شود.

لوکس را دوباره تعریف کنید

لوکس بودن فضا و انحصار را با مجموعه‌ای از اقامتگاه‌های نفیس امپریال لکسیس کوالالامپور، با استخرهای خصوصی و امکانات رفاهی مجلل، که هر کدام پیچیدگی و سبکی را به نمایش می‌گذارند، در آغوش بگیرید. از استراحتگاه‌های صمیمی گرفته تا پناهگاه‌های بزرگ، هر اتاق و سوئیت با دقت طراحی شده‌اند تا نیازهای مسافر فهیم را برآورده کند.

افراط در ثروت

مهمانان می‌توانند در استخر خصوصی، حمام بزرگ با دوش مجزا، و کمد دیواری با قفسه چمدان خود لذت ببرند. Wi-Fi رایگان، قهوه و چای، و ملافه‌های مجلل آسایش و راحتی را تضمین می‌کنند، در حالی که امکانات حمام سفارشی و خدمات شخصی‌شده تجربه مهمان را به اوج جدیدی می‌رساند. شکوه و جلال فراتر از اتاق گسترش می یابد: در استخر بی نهایت آسمان شیرجه بزنید، هیکل خود را در باشگاه ورزشی 24 ساعته مدرن تزیین کنید، یا افق کوالالامپور را از SkyDeck با کف شیشه ای کاملا شفاف آن شگفت زده کنید.

این پناهگاه شهری مجلل همچنین دارای سالن رقص امپریال لکسیس بدون ستون است که برای مراسم عروسی و جشن‌های جشن عالی است و فضایی وسیع و زیبا را برای عزیزترین لحظات شما ارائه می‌دهد. برای تجمل بیشتر، این اقامتگاه شهری دارای یک سوئیت VIP است که با کمد لباس و حمام اختصاصی کامل شده است که حداکثر راحتی را برای مهمانان محترم تضمین می کند. نیازهای شرکت به طور بی عیب و نقص با اتاق های جلسه مدرن، ایده آل برای گردهمایی های تجاری سطح بالا برآورده می شود.

پست Imperial Lexis Kuala Lumpur از نرخ‌های افتتاحیه استثنایی رونمایی می‌کند: لوکس شهری را در بهترین حالت خود تجربه کنید اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز