راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

EASA پیشنهادهای نوآورانه جابجایی هوایی را برای اظهار نظر عمومی منتشر می کند


آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا (EASA) مشاوره عمومی را راه اندازی کرده است اطلاعیه اصلاحیه پیشنهادی (NPA) 01-2024 حمایت فعالانه از ذینفعان هوانوردی در اجرای کارآمد و متناسب چارچوب نظارتی برای تحرک هوایی نوآورانه (IAM) با هواپیماهای دارای قابلیت برخاست و فرود عمودی سرنشین دار (VTOL) که بیشتر به عنوان تاکسی هوایی شناخته می شود. NPA ابزارهای قابل قبول جدید و اصلاح شده برای انطباق و مواد راهنمایی (AMC و GM) مربوط به نظر شماره 03/2023 که چنین مفاهیم نوآورانه عملیاتی و تحرکی را معرفی کرد. هدف NPA ترویج تکامل بازار VCA سرنشین دار، حمایت از نوآوری و توسعه در زمینه IAM، و تقویت پذیرش آن توسط شهروندان اروپایی است.

NPA توضیح می دهد:

  • به مقامات ذیصلاح که چگونه می توانند الزامات VCA را رعایت و اعمال کنند.
  • به سازندگان چگونه می توانند استقرار عملیات VCA ایمن را فعال کنند. و
  • به اپراتورها که چگونه می توانند با خیال راحت VCA سرنشین دار را در محیط های آسمان واحد اروپا (SES) و مدیریت ترافیک هوایی (ATM) کار کنند.

به عنوان مثال، AMC و GM پیشنهادی نشان می‌دهند که چگونه می‌توان عملیات VCA را در محیط‌های شهری یا عملیات خدمات پزشکی اورژانسی VCA (VEMS) فعال کرد، جایی که پزشک می‌تواند از VCA برای رسیدن به موقع به صحنه تصادف استفاده کند. NPA همچنین راهنمایی هایی در مورد ماهیت مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز برای یک خلبان VCA ارائه می دهد.منبه خبر

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »