راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هتل های درخت لیمو عصر جدیدی را در اودایپور با مشارکت Urban Square Mall نشان می دهدزمان خواندن: 2 دقایق

هتل های لیمون تری اوربان اسکوئر مال

هتل های درخت لیمو اولین بار در مرکز خرید Urban Square اودایپور، ترکیبی از تجمل و راحتی را در ملک تازه تغییر نام تجاری خود ارائه می دهد.

گروه Bhumika با افتخار راه اندازی هتل درخت لیمو را در مرکز خرید اربن اسکوئر در اودایپور، مرکز پیشرو راجستان برای خرده فروشی و سرگرمی اعلام می کند. این ملک جدید که با نام Keys Lite توسط Lemon Tree شناخته می شود، شهرت معتبر این مرکز خرید را افزایش می دهد. Keys Lite by Lemon Tree – Urban Square در طبقات 7 و 8 واقع شده است و دارای 68 آپارتمان با خدمات کامل است. هر آپارتمان 350 فوت مربعی برای ادغام راحتی با ظرافت طراحی شده است و مناظری خیره کننده از محیط زیبای اودایپور و دسترسی مستقیم به مراکز خرید رده بالا ارائه می دهد. این همکاری بین Bhumika Group و Lemon Tree نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در تعهد آنها به ایجاد تجربیات برجسته در راجستان است.

«این واقعاً یک روز بزرگ برای اودایپور و مرکز خرید اربن اسکوئر است. اودایپور که به عنوان شهر دریاچه ها شناخته می شود، نه تنها مقصد اصلی توریستی هند است، بلکه یک مرکز تجاری برجسته است. افتتاح Keys Lite توسط Lemon Tree در Urban Square تجربیات مهمان نوازی استثنایی را به ارمغان می آورد و موقعیت ما را به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات در ایالت تقویت می کند. Uddhav Poddar، مدیر عامل Bhumika Group می گوید.

قرارداد مجوز برای تسهیلات جدید تغییر نام تجاری بیش از یک دوره 15 ساله تمدید می شود. مرکز خرید اوربان اسکوئر که در منطقه مرفه گاوراو پت سوخر واقع شده است، منطقه وسیعی به وسعت 10 لک فوت مربع را پوشش می دهد. این مرکز خرده فروشی پر جنب و جوش طیف گسترده ای از خرید، غذاخوری، و انتخاب های سرگرمی را ارائه می دهد.

اودایپور

اودایپور به خاطر دریاچه های دلربا و همچنین قلعه ها و کاخ های باستانی اش مشهور است. این شهر همچنین دارای مجموعه ای غنی از موزه ها، گالری های هنری، مکان های دیدنی، باغ های سرسبز، معابد معماری، و میزبان انواع جشنواره های سنتی، نمایشگاه ها و سازه های فرهنگی است.

درخت لیمو

هتل‌های درخت لیمون در مناطق بزرگ شهری مانند NCR، بمبئی، کلکته، بنگالورو، حیدرآباد و چنای واقع شده‌اند. علاوه بر این، آنها به شهرهای مختلف ردیف اول، دوم و سوم از جمله پونا، احمدآباد، چندیگر، جیپور، ایندور، اونگ آباد، اودایپور، ویشاخاپاتنام، کوچی، لودیانا، تیرووانانتاپورام، ویجایاوادا و غیره گسترش می‌یابند.

پست هتل های درخت لیمو عصر جدیدی را در اودایپور با مشارکت Urban Square Mall نشان می دهد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز