راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

سازمان فرودگاه هنگ کنگ ابتکارات جدیدی را برای پذیرش کارآمد مسافران به اجرا می گذاردزمان خواندن: < 1 دقیقه

سازمان فرودگاه هنگ کنگ

اداره فرودگاه هنگ کنگ خدمات را برای ورود روان افزایش می دهد و عملیات کارآمد را تضمین می کند.

سازمان فرودگاه هنگ کنگ (AAHK) یک سری ابتکارات را برای ساده کردن روند ورود مسافران به هنگ کنگ امروز اجرا کرده است و از عملکرد کلی آرام در فرودگاه اطمینان حاصل می کند.

برای تطبیق با افزایش ترافیک، سیستم جابجایی خودکار افراد فرودگاه و باجه‌های خدمات مشتریان ساعات کار خود را افزایش می‌دهند. علاوه بر این، خطوط هوایی کارکنان بیشتری را برای کمک به مسافران مستقر می‌کنند و تعداد پرسنل پیمانکاران نظافت و خدمات واگن چمدان افزایش خواهد یافت.

AAHK با اپراتورهای مختلف حمل و نقل عمومی برای افزایش خدمات از فرودگاه به شهر هماهنگ شده است. فرودگاه اکسپرس لینک پس از نیمه شب شاهد ترددهای مکرر خواهد بود و سیتی باس و اتوبوس لانگ وین قرار است مسیرهای خود را افزایش دهند.

عملیات در باند شمالی امروز به طور موقت متوقف شد به دلیل اینکه یک هواپیمای باری با ترکیدن لاستیک و نقص سیستم هیدرولیک در هنگام برخورد مواجه شد. از مجموع 932 پروازی که از ساعت 7 الی 2359 روز دوشنبه انجام شد، تقریباً 450 پرواز مسافری با تاخیر مواجه شدند. انتظار می رود این تاخیرها تا اوایل صبح سه شنبه کاهش یابد.

پست سازمان فرودگاه هنگ کنگ ابتکارات جدیدی را برای پذیرش کارآمد مسافران به اجرا می گذارد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز