راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Four Seasons Las Vegas جشن انحصاری چای و کوکتل Haute’s Veranda را در ژوئن امسال ارائه می کند


چهار فصل لاس وگاس

چهار فصل لاس وگاس در 22 ژوئن میزبان چای سیپ اند استرات است که مد، کوکتل و امور خیریه را برای مرکز LGBTQIA+ در نوادای جنوبی ترکیب می کند.

هتل چهار فصل لاس وگاس برای میزبانی رویداد چای و کوکتل Sip & Strut Haute در روز شنبه، 22 ژوئن، یک جشن پویا که به تنوع و بیان هنری ارج می نهد، هیجان زده است. این مناسبت ویژه از مرکز LGBTQIA+ در نوادای جنوبی پشتیبانی می کند و بستری برای جشن گرفتن عشق، پذیرش و هویت های متنوع ارائه می دهد.

در طول این رویداد، شرکت کنندگان با یک نمایش مد منحصر به فرد با خلاقیت های منحصر به فرد از طراحان محلی LGBTQIA+ پذیرایی می شوند. این نمایش مد شامل همه چیز است، از لباس‌های مد روز آوانگارد گرفته تا لباس‌های خیابانی شهری و لباس‌های راحت روزمره که همگی شکوه منحصربه‌فرد بودن را جشن می‌گیرند. علاوه بر این، مهمانان از یک بعد از ظهر مجلل مملو از کوکتل های الهام گرفته از چای و تنقلات نفیس تهیه شده توسط سرآشپز اجرایی مایکل گودمن لذت خواهند برد.

کنراد گستراین، معاون منطقه ای و مدیر کل، هتل چهار فصل لاس وگاس، گفت: “ما خوشحالیم که میزبان این رویداد ویژه به منظور قدردانی از ماه غرور هستیم.” ما در Four Seasons به قدرت هنر برای الهام بخشیدن، توانمندسازی و متحد کردن جوامع اعتقاد داریم. این رویداد گواهی بر تعهد ما به ایجاد محیطی فراگیرتر و متنوع‌تر است که در آن همه احساس می‌کنند دیده می‌شوند، شنیده می‌شوند و مورد استقبال قرار می‌گیرند.»

رویداد Sip & Strut Haute Tea & Cocktails قرار است از ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر در Veranda، رستوران مشهور هتل Four Seasons لاس وگاس برگزار شود. علاقه مندان به حضور باید از طریق OpenTable Experiences با قیمت بلیط هر کدام 85 دلار آمریکا رزرو کنند. بخش قابل توجهی از عواید این رویداد به مرکز اهدا خواهد شد و از نقش حیاتی آنها به عنوان پناهگاهی برای جامعه LGBTQIA+ حمایت خواهد شد.

نان تست سنت و تحول

این رویداد با جشن گرفتن سنت غنی چای در جامعه LGBTQIA+، سرویس کوکتل چای Haute را معرفی می کند. معجون جدیدی از جین و چای ارل گری از یک کتری شیشه ای تزئینی سرو می شود، روی یخ ریخته می شود، سپس با Fever Tree Club Soda و مجموعه ای از مواد گیاهی تازه تقویت می شود. در تکمیل کوکتل‌ها، مهمانان از انتخاب‌های لذیذی مانند Eggs on the Bun با ژامبون کانادایی روی بریوش، رز سالمون دودی روی پوپرنیکل تیره، و Heart Beets of Love با پنیر خامه‌ای زده شده روی نان سفید لذت می‌برند. سفر آشپزی با خوراکی‌های شیرینی مانند پفک‌های کرم کنجد ارل گری و سیاه، ماکارون‌های فرانسوی رنگارنگ روی رنگین کمان، و اسکون‌های زغال‌اخته رویای لیمویی، در میان دیگر لذت‌ها، ادامه می‌یابد.

AJ Huth، مدیر امور عمومی و مشارکت مدنی، مرکز LGBTQIA+ در جنوب نوادا، به اشتراک گذاشت: «تا اواسط دهه 1960، فروش الکل توسط کافه‌ها به همجنس‌گرایان غیرقانونی بود. «پلیس به مؤسسات همجنس گرایان یورش برد و اعضای جامعه را به سازماندهی رویدادهایی هدایت کرد که در آن به جای الکل چای سرو می شد. رقص چای به دلیل نیاز به جمع شدن در یک محیط کمتر قانون شکن متولد شد. احترام به نقشی که چای در گرد هم آمدن جامعه ما ایفا کرده است به ما این امکان را می دهد که از کسانی که قبل از ما آمده اند تقدیر کنیم. این رویدادهای معنی‌داری است که توسط شرکای دیگری مانند Four Seasons Las Vegas برگزار می‌شود که فرصتی جشن را برای مرکز فراهم می‌کند تا کلاه‌هایمان را به گذشته برگرداند و در عین حال اعضای جامعه کنونی ما را ارتقا دهد.»

ویترین سبک

همانطور که شرکت کنندگان از کوکتل های خود لذت می برند، این رویداد به یک باند فرودگاه متحرک تبدیل می شود، با مدل هایی که در سرتاسر مکان رژه می روند و جدیدترین طرح های برخی از با استعدادترین طراحان جامعه را به نمایش می گذارند. به نمایندگی از شورای مد لاس وگاس، طراحان برجسته عبارتند از Nu Devel توسط Ronvell McClendon، BeevaLV توسط Jason Ghazinour، J Studios توسط Alexis، و Mencatto توسط Aldo Mencatto. این ارائه نمایش واضحی از نوآوری مد و بیان هنری ارائه می دهد و استعدادهای متنوع در جامعه طراحی محلی LGBTQIA+ را برجسته می کند.

کری کارتر کوپر، بنیانگذار و مدیر اجرایی لاس وگاس، گفت: “چشم انداز ما ایجاد روابط بین متخصصان مد، دانشجویان، هنرمندان نوظهور، رهبران جامعه و سازمان هایی است که تمایل به تنوع بخشیدن به اقتصاد لاس وگاس از طریق صنعت مد دارند.” شورای مد “این رویداد با Four Seasons و The Center بستری را برای طراحان ما فراهم می کند تا آگاهی را در مورد هنر خود بالا ببرند، و فرصتی برای ارتباط با اعضای جامعه، متحدان و حامیان در یک فضای جشن به رسمیت شناختن.”

پست Four Seasons Las Vegas جشن انحصاری چای و کوکتل Haute’s Veranda را در ژوئن امسال ارائه می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز