راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

InterContinental Chiang Mai The Mae Ping بسته جدید همه جانبه را عرضه می کند


بین قاره ای

با فرا رسیدن تابستان که جذابیت مناطق دوردست را افزایش می دهد، افتتاح اخیر بین قاره ای چیانگ مای مای پینگ یک لذت به موقع است.

این مکان کاملاً جدید واقع در منطقه افسون‌کننده شمالی تایلند، فرصتی متمایز را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند تا در قلمرویی از غنای فرهنگی و آرامش مجلل غوطه‌ور شوند.

چیانگ مای که با استحکامات آجری تاریخی و یک خندق آرام احاطه شده است، با داستان‌هایی از گذشته از طریق معابد معتبر و صحنه‌های هنری پرجنب‌وجوش طنین‌انداز می‌شود. در InterContinental Chiang Mai The Mae Ping، بازدیدکنندگان پناهگاهی آرام برای کاوش در گذشته داستانی شهر، صرف غذاهای اصیل محلی و لذت بردن از یک خلوتگاه آرام پیدا می‌کنند.

این هتل دارای اقامتگاه‌هایی است که به زیبایی با الهام از طرح‌های سنتی شمال تایلند ساخته شده‌اند و لذت‌های آشپزی را با موادی که از این منطقه تهیه شده‌اند، ارائه می‌کند و سفری به یاد ماندنی برای اکتشاف و آرامش را تضمین می‌کند.

بسته جامع همه جانبه یک تجربه کامل را ارائه می‌کند که از 9800+++ THB در هر شب شروع می‌شود و شامل موارد زیر است:

  • در یک اتاق یا سوئیت مجلل اقامت کنید
  • صبحانه روزانه برای دو بزرگسال و یک کودک تا 12 سال
  • یک شام سه وعده شبانه برای دو بزرگسال در گاد لانا
  • وعده‌های غذایی عصرانه برای کودکان تا 12 سال در The Gad Lanna
  • فعالیت‌های سرگرم‌کننده برای کودکان در کلوپ بچه‌های Planet Trekkers، که دارای صنایع دستی فرهنگی مانند نقاشی چتر و منجوق‌کاری است که به بچه‌ها در حین تفریح ​​طعم سنت‌های محلی را می‌چشند.

این بسته تضمین می‌کند که هم کودکان و هم بزرگسالان می‌توانند به طور کامل در فرهنگ محلی پر جنب و جوش شرکت کنند و در طول اقامت خود در لوکس استراحت کنند.

پست InterContinental Chiang Mai The Mae Ping بسته جدید همه جانبه را عرضه می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز