راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

عملکرد هتل ایالات متحده تغییرپذیری در آخرین یافته های CoStar را نشان می دهد


آخرین داده‌های CoStar، ارائه‌دهنده برجسته بازار آنلاین املاک، اطلاعات و تجزیه و تحلیل، نشان‌دهنده عملکرد متفاوت در صنعت هتلداری ایالات متحده در هفته گذشته است. با این حال، مقایسه های سال به سال مثبتی وجود دارد که باید از 25 مه گزارش شود.

از 19 تا 25 می 2024، تغییرات قابل توجهی در معیارهای مهم مهمان نوازی نسبت به مدت مشابه در سال 2023 رخ داد:

  • اشغال به 67.7 درصد رسید که 1.6 درصد افزایش داشت.
  • میانگین نرخ روزانه (ADR) به 160.67 دلار آمریکا صعود کرد و 2.3 درصد افزایش را نشان داد.
  • درآمد هر اتاق در دسترس (RevPAR) به 108.73 دلار آمریکا رسید که نشان دهنده رشد 3.9 درصدی است.

در میان 25 بازار برتر، هیوستون بهبودهای قابل توجهی را نسبت به سال گذشته تجربه کرد، با افزایش اشغال 20.9٪ به 74.1٪ و RevPAR با جهش 29.2٪ به 89.15 دلار آمریکا.

لاس وگاس با تنها افزایش دو رقمی در ADR با 10.9 درصد افزایش به 217.53 دلار آمریکا متمایز شد.

با این حال، برخی از بازارها با کاهش قیمت RevPAR مواجه شدند، به ویژه دیترویت با 13.0 درصد کاهش به 80.20 دلار آمریکا و سانفرانسیسکو با 8.3 درصد کاهش به 136.79 دلار آمریکا.

CoStar Group (NASDAQ: CSGP) در خط مقدم بخش آنلاین املاک و مستغلات قرار دارد و بازارها، اطلاعات دقیق و تجزیه و تحلیل را در بازارهای املاک ارائه می دهد. از زمان آغاز به کار در سال 1987، این شرکت به جمع آوری و به روز رسانی گسترده ترین و دقیق ترین پایگاه داده از داده های املاک و مستغلات در دسترس بوده است. CoStar به عنوان یک مرجع جهانی در بینش املاک تجاری، مشتریان را با داده های بی نظیری در مورد ارزش املاک، شرایط بازار و در دسترس بودن توانمند می کند.

مجموعه این شرکت شامل Apartments.com، بهترین مقصد آنلاین برای اجاره‌کنندگانی است که به دنبال خانه‌های آپارتمانی ایده‌آل هستند، و LoopNet، پربازدیدترین بازار آنلاین املاک تجاری، که بیش از دوازده میلیون بازدیدکننده ماهانه در سراسر جهان جذب می‌کند. STR در داده های برتر، تجزیه و تحلیل و بینش بازار برای بخش مهمان نوازی جهانی تخصص دارد. Ten-X به دلیل پلتفرم آنلاین نوآورانه خود برای مزایده املاک تجاری و مذاکرات مستقیم شناخته شده است. Homes.com به سرعت به یک پلتفرم آنلاین کلیدی تبدیل شده است که نمایندگان املاک و مستغلات را با خریداران و فروشندگان مرتبط می کند.

علاوه بر این، CoStar OnTheMarket، یک پورتال پیشرو املاک مسکونی در بریتانیا را اداره می‌کند. BureauxLocaux، یک سایت عمده برای معاملات املاک تجاری در فرانسه؛ Business Immo، برترین رسانه خبری املاک تجاری در فرانسه؛ توماس دیلی، بزرگترین مرکز داده املاک و مستغلات در آلمان؛ و بلبکس، منبع اصلی فضاهای تجاری در اسپانیا.

گروه CoStar با جذب بیش از 100 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد ماهانه به وب سایت های خود، مقر آن در واشنگتن، دی سی، با دفاتری در سراسر ایالات متحده، اروپا، کانادا و آسیا است. این شرکت گاهی اوقات از وب سایت خود، CoStarGroup.com، به عنوان کانال توزیع برای به روز رسانی های ضروری شرکت استفاده می کند. برای جزئیات بیشتر، به CoStarGroup.com مراجعه کنید.

پست عملکرد هتل ایالات متحده تغییرپذیری در آخرین یافته های CoStar را نشان می دهد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز