راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Four Seasons مراکش میزبان یک روز کامل سلامتی با فعالیت های جهانی است


روز سلامتی چهار فصل

جشن روز جهانی سلامتی در چهار فصل مراکش با فعالیت‌هایی از یوگا تا نقاشی ذن در 8 ژوئن 2024. بدن و ذهن را جوان کنید!

در روز شنبه، 8 ژوئن 2024، Four Seasons Resort Marrakech قرار است میزبان یک جشن یک روزه از روز جهانی سلامتی باشد، که شامل مجموعه متنوعی از فعالیت‌ها می‌شود که برای ارتقای سلامت جسمی و روانی طراحی شده‌اند:

7:00 صبح تا 8:00 صبح: صبح را با دویدن 5 کیلومتری احیاکننده در میان باغ های خیره کننده استراحتگاه آغاز کنید.

8:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر: حباب هوای خالص توسط Natura Bissé را تجربه کنید، یک محیط آبگرم مسافرتی پر از 99.99٪ هوای خالص، ایده آل برای جوانسازی درمان های آبگرم در محیطی منحصر به فرد دارای اکسیژن.

8:00 صبح تا 11:00 صبح: در Padel، ورزش راکتی که به سرعت در حال رشد است، در زمین‌های اختصاصی استراحتگاه که در داخل باغ‌ها قرار دارند، تلاش کنید.

8:00 صبح تا 9:00 صبح: در یک جلسه آرامش بخش هاتا یوگا با مربی Elisa شرکت کنید، با تمرکز بر تکنیک های تمدد اعصاب و نفس کشیدن.

9:00 صبح تا 10:00 صبح: در یک جلسه رقص معنوی روی خاک رس، به رهبری آمینه دیویی، شرکت کنید که برای ایجاد ارتباط عمیق تر با زمین و خود از طریق حرکت و مراقبه طراحی شده است.

10:00 صبح تا 11:00 صبح: با یک کلاس Aquagym در استخر به بدن خود انرژی دهید، راهی عالی برای سرحال شدن قبل از ظهر.

3:00 بعد از ظهر تا 4:00 بعد از ظهر: در طول یک کلاس پیلاتس بعد از ظهر، انعطاف پذیری و قدرت بدن خود را بهبود بخشید.

4:00 بعد از ظهر تا 5:00 بعد از ظهر: با آمینه دیویی به نقاشی ذن بپردازید، جلسه ای که بیان هنری را با آرامش ترکیب می کند.

5:00 بعد از ظهر تا 6:00 بعد از ظهر: در کارگاهی به سرپرستی دکتر جلیل بلکامل، با تمرکز بر اکتشاف حسی، فواید درمانی روغن ها و گیاهان محلی مراکش را کشف کنید.

۶:۰۰ بعد از ظهر تا ۷:۰۰ بعدازظهر: با یک جلسه پرانایاما و مدیتیشن به رهبری الیزا، با هدف تقویت آرامش درونی و ارتباط با طبیعت، آرام شوید.

7:00 بعد از ظهر تا 9:00 بعد از ظهر: روز با یک جلسه عصرانه Padel به پایان می رسد و هیجان و درگیری فیزیکی این ورزش محبوب را افزایش می دهد.

برای مهمانان کوچکتر:

3:00 بعد از ظهر تا 4:00 بعد از ظهر: کودکان می توانند با کلاس زومبا در کلوپ بچه ها، و پس از آن یک کارگاه هنر و صنایع دستی طبیعت از ساعت 16:00 تا 5:00 بعد از ظهر، که در آن می توانند از مواد طبیعی استفاده کنند، به سرگرمی بپیوندند. برای ایجاد هنر دوستدار محیط زیست، پرورش قدردانی از جهان طبیعی.

پست Four Seasons مراکش میزبان یک روز کامل سلامتی با فعالیت های جهانی است اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز