راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

TBO Tek نتایج قوی FY24 را با 31٪ درآمد بیشتر از سال گذشته گزارش ET TravelWorld


پلتفرم توزیع جهانی سفر TBO Tek Limited چشمگیر اعلام کرده است نتایج مالی برای سه ماهه چهارم و سال مالی کامل 2024. این شرکت رشد قابل توجهی را در معیارهای کلیدی گزارش کرد که بر عملکرد قوی و ابتکارات استراتژیک آن تاکید دارد. شرکتی که اخیراً با عرضه اولیه عمومی سهام خود وارد بازار شد سچگونه رشد چشمگیر با درآمد به 1393 کرور INR رسید که 31 درصد افزایش نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

سود پس از مالیات به 201 کرور INR افزایش یافت که 35 درصد افزایش یافت. ارزش معاملات ناخالص به 26536 کرور INR رسید که 19 درصد افزایش را نشان می دهد. تنظیم شده EBITDA همچنین شاهد رشد قابل توجه 35 درصدی بودیم. Q4 سال مالی 24 نتایج، از جمله Jumbonline، GTV را 7511 کرور INR، درآمد INR 369 کرور و PAT INR 46 کرور گزارش کردند که همگی افزایش قابل توجهی در سال را نشان می‌دهند.

رشد استراتژیک و اکتساب ها
گاوراو بهاتناگاریکی از بنیانگذاران و مشاور مشترک TBO Tek Limited در مورد عملکرد فوق العاده این شرکت اظهار داشت: “سال مالی 24 یک سال برجسته برای TBO بود. پس از موفقیت در عرضه اولیه اولیه ما، ما خوشحالیم که یک سال دیگر از رشد قابل توجه را گزارش می کنیم. خرید Jumbonline مثبت بوده است. نتایج سه ماهه چهارم ما را تحت تأثیر قرار داد و به طور قابل توجهی به نتیجه نهایی ما کمک کرد.

چشم انداز آینده
انکوش نیجهوان، یکی از بنیانگذاران و MD مشترک TBO Tek Limited، بر برنامه های استراتژیک شرکت تاکید کرد: “مسیر رشد شرکت ما منعکس کننده توسعه قوی در صنعت مسافرت. طرح UDAN دولت، توسعه فرودگاه های متعدد و سرمایه گذاری تخمینی 1.83 میلیارد دلار در زیرساخت های فرودگاه تا سال 2026 رشد ما را تسریع بیشتری خواهد کرد. انتظار می‌رود ترافیک هوایی خروجی تا سال 2027 به 42 میلیون مسافر برسد که با رشد CAGR تقریباً 6 درصدی از سال 2023 تا 2027. پیش‌بینی می‌شود بازار سفرهای خروجی در مدت مشابه با CAGR 11.1 درصد رشد کند و به دلار آمریکا برسد. 19.6 میلیارد.”

با 100 کرور INR، OYO سال مالی 24 را به عنوان اولین مالی سودآور پست می کند: موسس

“من رشد پیش رو را نه تنها در هند با روندهای نوظهور سفر مانند برتری، سفر معنوی، سفرهای کاری و کنفرانس ها، عروسی های مقصد، بلکه در دیگر بازارهای کلیدی ما در شمال اروپا، آسیای جنوب شرقی، ایالات متحده و بریتانیا می بینم. سال مالی 25 به وضوح یکنواخت خواهد بود. مهیج تر،” بنیانگذار OYO اظهار داشت.

Nijhawan در ادامه در مورد تعهد TBO Tek به نوآوری و مشارکت های استراتژیک صحبت کرد و گفت: “ما متعهد هستیم از این صنعت پویا با ارائه راه حل های نوآورانه و ایجاد مشارکت های استراتژیک سرمایه گذاری کنیم. ما نیازهای پیچیده مشتریان جهانی خود را درک می کنیم و تلاش می کنیم تا نیازهای آنها را برآورده کنیم. تحکیم موقعیت رهبری خود ما را قادر می سازد تا تجربیات منحصر به فرد سفر و تفریح ​​را به مشتریان خود ارائه دهیم. عملکرد مالی قوی TBO Tek Limited در سال مالی 24 نشان دهنده هوش استراتژیک و تعهد آن به رشد است. با سرمایه گذاری مستمر در توسعه بازار جهانی، تقویت عرضه و نوآوری پلت فرم، این شرکت در موقعیت خوبی قرار دارد تا از صنعت سفر در حال گسترش سرمایه گذاری کند و موقعیت رهبری خود را در بازار حفظ کند.

  • منتشر شده در 30 می 2024 ساعت 09:39 IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم

Blog

مسافران ایر ایندیا اکنون می‌توانند چمدان‌های خود را در ایستگاه‌های مترو دهلی برای پروازهای بین‌المللی تحویل بگیرند، ET TravelWorld

ایر ایندیا با شرکت ریل مترو دهلی شریک شده است (DMRC) و فرودگاه بین المللی دهلی (شماره گیری) برای افزایش تجربه سفر برای مسافران بین

ادامه مطلب »