راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Jazeera Airways کویت را با پروازهای مستقیم به باتومی متصل می کند


جزیره ایرویز

شروع از 14 ژوئن 2024، جزیره ایرویزیک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت برجسته از کویت، پروازهای فصلی خود را به باتومی، گرجستان آغاز خواهد کرد. این سرویس جدید سه بار در هفته انجام خواهد شد و جزیره ایرویز را به عنوان تنها اپراتور پروازهای مستقیم از کویت به باتومی معرفی می کند. باتومی که به خاطر مناظر زیبای ساحلی اش شناخته شده است، پس از تفلیس به دومین مقصد این ایرلاین در گرجستان تبدیل می شود.

باتومی در سواحل جنوب شرقی دریای سیاه قرار دارد و دومین شهر بزرگ گرجستان است. باتومی که به‌خاطر بندر تاریخی، معماری خیره‌کننده و مناطق به سبک اروپایی‌اش مشهور است، اخیراً در رتبه پنجم بهترین مقاصد گردشگری اروپا قرار گرفته است. باتومی که به خاطر محیط طبیعی سرسبزش جشن گرفته شده است، آب و هوای نیمه گرمسیری و ملایمی را در طول سال ارائه می‌کند که آن را به مکانی عالی برای تعطیلات با انواع فعالیت‌ها، غذاهای خوشمزه و محیطی امن برای افراد و خانواده‌ها تبدیل می‌کند.

باراتان پاسوپاتی، مدیر اجرایی جزیره ایرویز گفت: «جزیره اکنون مستقیماً از کویت به دو مقصد در کشور زیبای گرجستان – تفلیس و باتومی پرواز می کند. همانطور که به گسترش شبکه خود ادامه می دهیم، سعی می کنیم مقاصدی را اضافه کنیم که منحصر به فرد، مقرون به صرفه و راحت هستند. این با هدف پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مسافران کویتی است که همیشه به دنبال گزینه‌های تعطیلات جدید با اتصال خوب هستند.

برنامه پرواز

شماره پرواز تاریخ شروع فرکانس از جانب به حرکت (به وقت محلی) ورود (به وقت محلی)
J9 615 14 ژوئن 2024 چهارشنبه جمعه کویت باتومی 14:05 ساعت 18:00
J9 616 14 ژوئن 2024 چهارشنبه جمعه باتومی کویت ساعت 19:00 20:40
J9 615 17 ژوئن 2024 دوشنبه کویت باتومی ساعت 14:40 18:35
J9 616 17 ژوئن 2024 دوشنبه باتومی کویت 19:35 21:15

علاوه بر باتومی، جزیره ایرویز قرار است تابستان امسال کویت را با چندین مکان جذاب دیگر از جمله پراگ در جمهوری چک، تیرانا در آلبانی، تیوات در مونته نگرو و شرم الشیخ در مصر مرتبط کند. شبکه این شرکت هواپیمایی در حال حاضر بیش از 60 مقصد در سراسر خاورمیانه، آفریقا، آسیای مرکزی و جنوبی و اروپا را در بر می گیرد.

پست Jazeera Airways کویت را با پروازهای مستقیم به باتومی متصل می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز