راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

اشتراک کد خطوط هوایی ژاپن: IndiGo قرارداد اشتراک کد را با خطوط هوایی ژاپن، ET TravelWorld اعلام کرد.


خطوط هوایی ژاپن (JAL) و IndiGo، هند پیشرو است شرکت هواپیمایی، اعلام کرده اند مشارکت کد اشتراک با هدف ارائه گزینه های بیشتر سفر بین ژاپن و هند. این همکاری خطوط هوایی ژاپن را قادر می سازد تا از طریق شبکه گسترده IndiGo دسترسی خود را به 14 مقصد داخلی در هند گسترش دهد.

از طریق این مشارکت، JAL که در حال حاضر خدمات روزانه بین توکیو هاندا و دهلی و خدمات سه بار در هفته بین توکیو ناریتا و بنگالورو را انجام می دهد، ارتباط خود را در سراسر هند به طور قابل توجهی افزایش خواهد داد. قرارداد اشتراک کد به JAL اجازه می دهد تا با شهرهای بزرگ هند از جمله بمبئی، چنای، حیدرآباد، کلکته، احمدآباد، امریتسار، کوچی، کویمباتور، تیرووانانتاپورام، تیروچیراپالی، پونه، لاکنو، بنارس و گوا ارتباط برقرار کند.

قرارداد اشتراک کد در ابتدا پوشش خواهد داد مسیرهای داخلی در هند که به پروازهای JAL از دهلی و بنگالورو متصل می شوند. این حرکت استراتژیک قرار است با ارائه اتصال یکپارچه و طیف گسترده‌تری از گزینه‌های سفر، به نفع مشتریان باشد. در آینده، این مشارکت قصد دارد تا شامل اشتراک کد در پروازهای JAL شود و شبکه‌های هر دو شرکت هواپیمایی را یکپارچه‌تر کند.

آبهیجیت داسگوپتا، معاون ارشد برنامه ریزی شبکه و مدیریت درآمد، IndiGo، نسبت به این همکاری ابراز علاقه کرد و اظهار داشت: “ما خوشحالیم که با این توافقنامه با خطوط هوایی ژاپن، مجموعه همکاری های مشترک کد خود را گسترش می دهیم. محبوبیت ژاپن در بین مسافران هندی افزایش یافته است. هر دو کشور در تلاشند تا روابط دوجانبه را تقویت کنند و هنجارهای ویزا را تسهیل کنند.

خطوط هوایی مالزی از اول آگوست پروازهای امریتسار-کوالالامپور را به ۷ پرواز هفتگی افزایش داد.

خطوط هوایی مالزی افزایش پروازهای امریتسار-کوالالامپور را از 4 به 7 پرواز هفتگی از اول اوت 2024 به دنبال افزایش فرکانس قبلی در ژانویه اعلام کرد. این امر مجموع پروازهای هفتگی آنها را در هند به 71 افزایش می دهد. امریتسار که در نوامبر 2023 راه اندازی شد، در کنار احمدآباد و تریواندروم در میان مسیرهای جدید قرار دارد. این خط هوایی 9 مرکز هند را به مقاصد محبوب بین المللی متصل می کند.

راس لگتمدیر اجرایی و معاون ارشد بازاریابی مسیری، خطوط هوایی ژاپن، افزود: “ما هیجان زده هستیم که شراکت اشتراک کد جدید خود را با IndiGo اعلام کنیم که بزرگترین شبکه داخلی در هند را دارد و خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه می دهد. با شبکه گسترده. مسافران به/از هند و ژاپن می‌توانند پرواز خود را با یک بلیط رزرو کنند و خدمات استثنایی IndiGo و JAL را تجربه کنند.» قرار است مشارکت کد اشتراک در برنامه زمستانی 2024 آغاز شود، مشروط به تأیید دولت. این ابتکار گامی مهم در افزایش سفرهای دوجانبه و تقویت روابط اقتصادی بین ژاپن و هند است. جزئیات بیشتر در مورد مسیرهای اشتراک کد خاص در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

مسیرهای اشتراک کد برنامه ریزی شده:
– پروازهای خطوط هوایی ژاپن: توکیو – هند (هاندا – دهلی، ناریتا – بنگالورو).
– IndiGo Operated Flights: خدمات داخلی به 14 مقصد هند که به پروازهای توکیو-هند توسط JAL متصل می شوند.

این همکاری استراتژیک بین خطوط هوایی ژاپن و IndiGo در حال ایجاد فرصت‌های جدیدی برای مسافران تجاری و تفریحی است و ارتباط بین ژاپن و هند را بیشتر تقویت می‌کند.

  • منتشر شده در 3 ژوئن 2024 ساعت 07:13 PM IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم