راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Oasis Experiences دومین بار دریفت را با رویداد VIP انحصاری راه اندازی می کند


Oasis Experiences بسیار هیجان زده است که دومین مکان دریفت بار در هاربر لایتز را اعلام کند. این تیکی بار و کامیون دگرگون‌شده، کوکتل‌های کنار استخر، غذای معمولی و چشم‌انداز خلیج خیره‌کننده دارد. مانند مکان Lighthouse Point، این مکان کوکتل صنایع دستی بازسازی‌شده، فضای آرام سواحل مدیترانه را به تصویر می‌کشد.

“به روز رسانی نوار تیکی هدف من از زمان شروع به کار در این نقش در سال گذشته بوده است.” آرون ادواردز، مدیر غذا و نوشیدنی در هاربر لایتز مارینا گفت. ما هیجان زده هستیم که مفهوم موفق Drift Bar را در Harbor Lights تکرار کنیم و پیچ و تاب منحصر به فرد خودمان را وارویک اضافه کنیم. این ارتقا عرشه استخر را به یک واحه در کنار آب تبدیل می‌کند و به اعضا و مهمانان این فرصت را می‌دهد که از کوکتل‌های با طراوت و در عین حال تماشای منظره خیره‌کننده خلیج لذت ببرند.

برای جشن گرفتن، دارندگان اسلیپ مارینا، اعضای استخر و گلف، فروشندگان عروسی، رسانه های محلی و اعضای تیم به افتتاحیه بزرگ VIP در روز پنجشنبه، 23 مه دعوت شدند. این رویداد منحصر به فرد دو ساعت لقمه و نوشیدنی رایگان ارائه می کرد. روز بعد، جمعه، 24 می، دوستان، اعضای جامعه و حامیان برای جشن افتتاحیه بزرگ با موسیقی زنده از He Said She Said گرد هم آمدند و از منوی جدید، از جمله میگو پاپ کورن، هوموس سنتی و تاکوهای خیابانی نمونه گرفتند.

“از موفقیت Drift Bar در Lighthouse Point، ما هیجان زده ایم که از یک مفهوم و منوی مشابه در Harbor Lights پرده برداری کنیم.” لارس کریستیانسن، معاون غذا و نوشیدنی در Oasis Experiences گفت. “در حالی که این مکان شامل غذاهای اصلی از منوی بالتیمور است، مشتریان می توانند انتظار یک پیچ و تاب در رود آیلند را داشته باشند که فقط در این مکان غذاهای تخصصی موجود است.”

پست Oasis Experiences دومین بار دریفت را با رویداد VIP انحصاری راه اندازی می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز