راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Ashford Trust فروش 87 میلیون دلاری One Ocean Resort را اعلام کرد


Ashford Hospitality Trust, Inc. (NYSE: AHT) (“Ashford Trust” یا “Company”) فروش حیاط 90 اتاقه در منچستر، کانکتیکات را به قیمت 8.0 میلیون دلار اعلام کرد. این ملک دارای یک وام رهنی با موجودی تقریباً 5.6 میلیون دلاری بود. مابقی عواید حاصل از فروش برای اهداف عمومی شرکت، از جمله پرداخت منابع مالی استراتژیک شرکت استفاده خواهد شد.

علاوه بر این، شرکت قراردادی قطعی برای فروش 193 اتاق وان اوشن ریزورت در ساحل آتلانتیک، فلوریدا به قیمت 87.0 میلیون دلار (451000 دلار برای هر اتاق) امضا کرده است. انتظار می رود این فروش در ماه ژوئن بسته شود و در انتظار شرایط عادی بسته شدن است. شرکت تضمین نمی کند که فروش تحت این شرایط یا اصلاً انجام شود. درآمد حاصل از این فروش نیز برای اهداف عمومی شرکت از جمله کاهش تامین مالی استراتژیک شرکت در نظر گرفته شده است.

“ما خوشحالیم که فروش محوطه منچستر و فروش برنامه ریزی شده One Ocean Resort را اعلام کنیم.” راب هیز، رئیس و مدیر اجرایی اشفورد تراست اظهار داشت. ما پیشرفت قابل توجهی در برنامه کاهش اهرم‌سازی خود داشته‌ایم و باقی مانده در تامین مالی استراتژیک ما در حال حاضر 102 میلیون دلار است. ما همچنان چندین دارایی در بازار در مراحل مختلف فرآیند فروش داریم و مشتاقانه منتظر ارائه به‌روزرسانی‌های بیشتر در هفته‌های آینده هستیم.»

Ashford Hospitality Trust یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REIT) است که بر سرمایه گذاری در درجه اول در هتل های سطح بالا و با خدمات کامل تمرکز دارد.

پست Ashford Trust فروش 87 میلیون دلاری One Ocean Resort را اعلام کرد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز