راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Air New Zealand چت زنده 24/7 را برای پشتیبانی از مشتریان راه اندازی می کندزمان خواندن: 2 دقایق

Air New Zealand چت زنده 24/7 را برای پشتیبانی از مشتریان راه اندازی می کند

Air New Zealand یک ویژگی چت زنده 24/7 را معرفی کرده است که امکان ارتباط بلادرنگ با تیم مراقبت از مشتریان خود را فراهم می کند. این نوآوری از یک دوره آزمایشی موفق پیروی می کند و به مشتریان راهی جدید و راحت برای دریافت پشتیبانی در هر زمان، روز یا شب ارائه می دهد.

از زمان شروع آزمایشی در دسامبر، بیش از 38000 مشتری از ویژگی گفتگوی زنده استفاده کرده اند. Leanne Geraghty، مدیر ارشد مشتریان و فروش ایر نیوزلند، گزارش می دهد که این کانال ارتباطی جدید بسیار موفق بوده است. «چت زنده درست مانند ارسال پیام مستقیم به یک دوست آنلاین است. هنگامی که با ما ارتباط برقرار کردید، بلافاصله پاسخی از یک شخص واقعی دریافت خواهید کرد که می تواند در بسیاری از انواع سوالات کمک کند.

جذابیت چت زنده در سرعت و راحتی آن نهفته است که برای مشتریانی که به دنبال کمک یا پشتیبانی برای برنامه های سفر خود هستند بسیار مهم است. تنها در ماه مه، گفتگوی زنده تقریباً 9.2٪ از کل ارتباطات مشتریان با ایر نیوزلند را به خود اختصاص داد. به طور چشمگیری، تیم مراقبت از مشتری موفق شد به طور متوسط ​​تنها در 47 ثانیه به پیام های اولیه پاسخ دهد.

در حالی که چت زنده نشان‌دهنده آخرین پیشرفت دیجیتالی این شرکت هواپیمایی است، اما جایگزین Oscar، چت ربات محبوب هوش مصنوعی Air New Zealand که در سال 2017 معرفی شد، نخواهد شد. اسکار برای کمک به بیش از 900 نوع جستجو در دسترس است و تلاش‌ها برای افزایش بیشتر قابلیت‌های او در حال انجام است. . با این حال، اگر اسکار برای درک یک درخواست مشکل داشته باشد، مشتریان می توانند به سادگی از یک انسان بخواهند که صحبت کنند و او آنها را به یکی از اعضای تیم مراقبت از مشتری منتقل می کند.

مشتریان می توانند از طریق اسکار در وب سایت Air New Zealand، فیس بوک مسنجر یا واتس اپ به چت زنده دسترسی داشته باشند. از طرف دیگر، آنها می توانند روی “چت زنده” در بخش راهنمایی و بازخورد برنامه Air New Zealand کلیک کنند. طی چند ماه آینده، عملکرد چت زنده به بهینه سازی ادامه خواهد داد و دسترسی مشتریان را از طریق وب سایت و برنامه آسان تر می کند.

این ویژگی جدید بر تعهد ایر نیوزلند به افزایش تجربه مشتری با استفاده از نوآوری‌های دیجیتال تاکید می‌کند و تضمین می‌کند که مسافران پشتیبانی به موقع و کارآمد برای نیازهای سفر خود دریافت می‌کنند.

پست Air New Zealand چت زنده 24/7 را برای پشتیبانی از مشتریان راه اندازی می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز