راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Cathay و خطوط هوایی سنگاپور (SIA) تفاهم نامه ای را در مورد ابتکارات پایداری امضا کردندزمان خواندن: 2 دقایق

کتی

کتی و خطوط هوایی سنگاپور (SIA) یادداشت تفاهم (MoU) را برای همکاری در طیف گسترده ای از ابتکارات پایداری امضا کرده اند.

هدف این تلاش‌های جمعی حمایت از توسعه و استفاده از سوخت هوانوردی پایدار (SAF) در منطقه آسیا-اقیانوسیه، یک اهرم مهم کربن‌زدایی برای این بخش، و به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه‌ها برای افزایش عملکرد پایداری است.

این تفاهم نامه توسط آقای رونالد لام، مدیر اجرایی گروه Cathay امضا شد. خطوط هوایی سنگاپور مدیر عامل آقای گو چون فونگ در دبی، امارات متحده عربی، در حاشیه ۸۰هفتم مجمع عمومی سالانه انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) و اجلاس جهانی حمل و نقل هوایی.

این توافقنامه که بر دو حوزه کلیدی تمرکز دارد، بر تعهد هر دو شرکت برای دستیابی به انتشار خالص کربن صفر تا سال 2050 تأکید می کند و آرزوی آنها برای کمک به ایجاد تغییرات پایدار در صنعت هواپیمایی را تأیید می کند.

اولاً، Cathay و SIA مشترکاً از استفاده بیشتر از SAF در منطقه آسیا و اقیانوسیه دفاع خواهند کرد.

ابتکارات در این زمینه شامل افزایش آگاهی عمومی در مورد نقش حیاتی SAF در کربن زدایی هوانوردی، حمایت از سیاست های حمایتی در منطقه، و ترویج ایجاد یک چارچوب استاندارد جهانی حسابداری و گزارش برای اطمینان از شفافیت و راستی آزمایی کاهش انتشار ناشی از استفاده از هوا خواهد بود. سوخت

خطوط هوایی همچنین فرصت‌های بالقوه را برای خرید مشترک SAF در مکان‌های انتخابی بررسی خواهند کرد. اینها با هدف تقویت تولید SAF و حمایت از پذیرش گسترده تر آن در صنعت خطوط هوایی است.

دومین حوزه تمرکز، تبادل بهترین شیوه ها برای کاهش پلاستیک های یکبار مصرف، به حداقل رساندن ضایعات و بهبود بهره وری انرژی در عملیات زمینی و باری خواهد بود.

این به Cathay و SIA اجازه می دهد تا عملکرد پایداری خود را بهبود بخشند و توسعه و اجرای راه حل های پایدار را در عملیات خود سرعت بخشند.

آقای رونالد لام، مدیر اجرایی گروه Cathay، می‌گوید: «به‌عنوان بخشی از روحیه مشترک «با هم سبزتر»، ما فعالانه به دنبال رهبران صنعت همفکر برای مشارکت استراتژیک در انتقال به هوانوردی پایدار هستیم.

هدف همکاری ما با خطوط هوایی سنگاپور تسریع و حمایت از توسعه زنجیره تامین SAF در منطقه است، و یک اکوسیستم SAF قابل اعتماد را تقویت می کند تا صنعت را قادر سازد به اهداف بلندمدت کربن زدایی خود دست یابد.

Cathay یکی از اولین خطوط هوایی در آسیا بود که تا سال 2030 هدف 10٪ SAF را برای کل مصرف سوخت خود تعیین کرد و ما در حال اتخاذ رویکردی چند جانبه برای کمک به انتقال صنعت هوانوردی به سمت آینده ای سبزتر هستیم.

آقای Goh Choon Phong، مدیر اجرایی سنگاپور ایرلاینز، گفت: “سنگاپور ایرلاینز متعهد به تعبیه پایداری در تمام جنبه های عملیات خود است.

در عین حال، ما می دانیم که نمی توانیم به تنهایی به اهداف خود برسیم. مشارکت ما با Cathay نشان دهنده جاه طلبی متقابل ما برای افزایش همکاری در طرح های پایداری در منطقه آسیا و اقیانوسیه است.

ما با هم به ایجاد پایه‌های یک صنعت هوایی پایدارتر کمک می‌کنیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که نسل‌های آینده همچنان از مزایای سفر هوایی بهره‌مند می‌شوند.»

پست Cathay و خطوط هوایی سنگاپور (SIA) تفاهم نامه ای را در مورد ابتکارات پایداری امضا کردند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز