راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Four Seasons Tianjin میزبان یک روز سلامتی و شفا در روز جهانی سلامتی استزمان خواندن: 2 دقایق

هتل چهار فصل تیانجین

پیوستن چهار فصل هتل تیانجین در 8 ژوئن 2024 به مناسبت روز جهانی سلامتی. از زومبا، یوگا، مدیتیشن و موارد دیگر در ترکیبی از ورزش، تمرکز حواس و طبیعت لذت ببرید.

در تاریخ 8 ژوئن 2024 در هتل چهار فصل تیانجین به ما بپیوندید تا به افتخار روز جهانی سلامتی، یک تجربه جوان کننده داشته باشید. از مهمانان دعوت می شود تا از طریق انواع فعالیت هایی که ورزش، ذهن آگاهی، طبیعت و شفا را در هم می آمیزند، دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند.

9:00 صبح – زومبا و یوگا

روز جهانی سلامتی را با آهنگ‌های پر انرژی لاتین در کنار استخر آغاز کنید. تحت راهنمایی یک مربی حرفه ای زومبا، مهمانان می توانند برقصند و از لذت حرکت لذت ببرند. این را با یک جلسه یوگا دنبال کنید تا بدن و ذهن را از طریق کشش و تنفس آگاهانه هماهنگ کنید.

10:00 – مراسم تطهیر دست

آیین سنتی پاکسازی دست چینی را با استفاده از آب دم کرده با روغن درخت چای و گلبرگ های رز همراه با اسانس اسپری AD VITAM برای دست های صاف و ظریف تجربه کنید. در این مدت از یک استراحت ویژه چای سالم توسط تیم آشپزی ما لذت ببرید.

10:30 صبح – مدیتیشن

در یک جلسه مدیتیشن با عطرهای گیاهان شفابخش احاطه شده و ارتباط بین بدن و ذهن را تقویت کنید. ترکیب اسانس AD VITAM، حاوی نعناع اروپایی و صنوبر، نفس شما را تمیز می کند و احساسات شما را آرام می کند. با صداهای آرامش بخش یک کاسه آواز به پایان برسانید، که منجر به یک حالت پوچی صلح آمیز می شود.

جزئیات رویداد:

تاریخ: 8 ژوئن 2024
زمان: 8:30 الی 11:30 صبح

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با شماره 2716 6688 (022) 86+ با هتل چهار فصل تیانجین تماس بگیرید.

Run for All Event

هتل چهار فصل تیانجین به طور مداوم از یک سبک زندگی سالم دفاع می کند. در 18 مه 2024، هتل با برند ورزشی On برای میزبانی رویداد دویدن شهری RUN FOR ALL همکاری کرد. علاقه مندان به ورزش در هتل گرد هم آمدند تا از اجرای هدایت شده توسط مربیان حرفه ای لذت ببرند و آزادی و لذت حرکت را جشن بگیرند.

این مسیر 5 کیلومتری از هتل شروع می‌شد و از میان مناطق تاریخی و هنری تیانجین و در امتداد رودخانه خوش‌منظره Hai می‌پیچید و ریتم شهر را با گام‌های آن‌ها هماهنگ می‌کرد.

این رویداد همچنین دعوت ویژه ای از موسسه رفاه اجتماعی تیانجین برای ارتقاء رفاه عمومی از طریق فروش خیریه، الهام بخشیدن به اشتیاق برای سلامت و خدمات اجتماعی داشت.

پست Four Seasons Tianjin میزبان یک روز سلامتی و شفا در روز جهانی سلامتی است اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز