راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

IndiGo کلاس تجاری را در پروازهای منتخب اواخر امسال راه اندازی می کند، ET TravelWorld
<p>عکس فایل</p>
<p>“/><figcaption class=عکس فایل

در تلاش برای ضربه زدن به رشد سفر تجاری بخش در هند، بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور IndiGo اعلام کرده است که یک محصول تجاری سفارشی جدید را راه اندازی خواهد کرد تا شلوغ ترین و خاص ترین مسیرهای هند را پوشش دهد. بر اساس گزارش ها، این شرکت هواپیمایی کلاس بیونس را در پروازهای خود در مسیرهای منتخب راه اندازی خواهد کرد.

در روزی که این ایرلاین نتایج سه ماهه چهارم و سال مالی 2024 خود را منتشر کرد، این اعلامیه جدید برای راه اندازی کلاس تجاری در پروازهای خود گواه بر برنامه آن برای گسترش افق و پیشنهادات خود پس از ثبت رکورد سفارش هواپیما در سال گذشته است. اعلامیه اخیر در مورد القای هواپیماهای پهن پیکر نیز گواهی بر این امر است. IndiGo زمانی که 18 سال پیش شروع به کار کرد، آماده تبدیل شدن به یک اپراتور خدمات کامل از یک اپراتور اقتصادی است.

محصول جدید در پرترددترین مسیرهای تجاری کشور عرضه می شود و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

تقریباً 18 سال پیش، IndiGo با تمرکز بر 3 وعده مشتری مبنی بر کرایه های مقرون به صرفه، عملکرد به موقع، و خدمات بدون دردسر و مودبانه، انقلابی در سفرهای هوایی در هند ایجاد کرد. گام بعدی در تکامل IndiGo با توجه به رشد اقتصادی هند و آرزوهای در حال تحول جامعه هند، زمان آن رسیده است که IndiGo سفرهای ممتاز را در هند بازتعریف کند و در دسترس بودن این سرویس برای بسیاری از افراد ایجاد شود این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای اعلام کرد که قصد دارند تجارت سفر کنند، شاید برای اولین بار در زندگی خود.

شایان ذکر است، کلاس تجاری در پرترددترین مسیرهای تجاری کشور در دسترس خواهد بود و قبل از پایان سال جاری به بهره برداری می رسد. در ماه آگوست، در حوالی سالگرد IndiGo، جزئیات بیشتری در مورد عرضه محصول، تاریخ عرضه و مسیرها رونمایی خواهد شد.

پیتر البرز، مدیرعامل IndiGo، با به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد این اعلامیه، گفت: “به عنوان برگزیده ترین شرکت هواپیمایی هند، ما دائماً به دنبال نوآوری در ارائه خدمات خود برای میلیون ها مشتری خود هستیم. در طول 18 سال گذشته، داستان رشد هند و IndiGo ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر داشته اند. ما معتقدیم در حالی که هند در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به سومین اقتصاد بزرگ در جهان است، این افتخار ماست که گزینه های بیشتری را برای هند جدید در سفر تجاری ارائه کنیم. ما از این مرحله جدید و محصول سفارشی در تکامل و استراتژی IndiGo هیجان‌زده هستیم و با ایجاد ارتباط بین مردم و آرمان‌ها، قصد داریم بال بیشتری به ملت بدهیم.”

IndiGo یک چهارم دیگر از عملکرد مالی قوی را ارائه کرد که توسط طیف وسیعی از ابتکارات و با حمایت محیط خارجی مطلوب هدایت می شد. برای سه ماهه منتهی به مارس 2024، IndiGo سود خالص 18948 میلیون روپیه گزارش داد.

برای سال منتهی به مارس 2024، IndiGo سود خالص 81725 میلیون روپیه گزارش داد.

نظرسنجی هانچ نشان می دهد که IndiGo محبوب ترین ایرلاین Gen Z در هند است

یک نظرسنجی ایجاد شده توسط هانچ در Gen Z نشان داد که شرکت هواپیمایی مورد علاقه آنها در هند و IndiGo با 42.9 درصد آرا در صدر فهرست قرار گرفته است، Air India 27.8 درصد و Vistara با 27.3 درصد در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند. به ترتیب. این نظرسنجی تغییری را در صنعت خطوط هوایی نشان می‌دهد که در آن ترجیحات ژنرال Z برای مقرون به صرفه بودن، راحتی، فناوری و پایداری اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند.

برای سال منتهی به 31 مارس 2024، IndiGo شاهد رشد قابل توجهی نسبت به سال قبل بود. ظرفیت با افزایش 21.8 درصدی به 139.3 میلیارد نفر رسید و تعداد بیشتری از مسافران را در خود جای داد که با 24.7 درصد افزایش به 106.7 میلیون نفر رسید.

علیرغم کاهش اندک یک درصدی بازده به INR 5.08، ضریب بار شاهد بهبود قابل ستایش 3.8 واحدی بود که به 85.9 درصد رسید. این رشد بیشتر در افزایش 26.6 درصدی درآمد حاصل از عملیات، به مبلغ 689,043 میلیون روپیه منعکس شده است.

بازده هزینه نیز با کاهش 17 درصدی در CASK سوخت و کاهش 3.6 درصدی در CASK سوخت قبلی قابل توجه بود. عملکرد مالی با EBITDAR به 175,447 میلیون روپیه و سود خالص INR 81,725 ​​میلیون روپیه، قوی بود که با زیان خالص سال قبل از 3,058 میلیون روپیه تضاد کامل داشت.

البرز گفت که سال گذشته برای این شرکت هواپیمایی “سالی با دستاوردها و نقاط عطف قابل توجه بسیاری” بود. ما بالاترین درآمد کل خود را حدود 712 میلیارد روپیه با سود خالص حدود 82 میلیارد روپیه و حاشیه سود خالص 11.9 درصد گزارش کردیم. نتایج مالی سه ماهه چهارم مثبت بود و هر چهار فصل سال مالی 24 را سودآور ساخت اجرای استراتژی ما نتایج ثابتی را برای ما به همراه داشته است زیرا به اهدافی که در ابتدای سال برای خودمان به عنوان یک تیم در نظر گرفته بودیم دست یافتیم.”

IndiGo یکی از سریع ترین شرکت های مخابراتی کم هزینه در جهان است که در حال رشد است.

  • منتشر شده در 23 مه 2024 ساعت 05:01 PM IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم