راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ITA Airways با SITA همکاری می کند تا فناوری حمل و نقل هوایی را با ارتقاء شبکه قابل توجه ارتقا دهد.زمان خواندن: 2 دقایق

SITA

SITAیک ارائه دهنده برتر فناوری برای صنعت حمل و نقل هوایی، از همکاری جدیدی با ITA Airways با هدف بازسازی زیرساخت شبکه جهانی این شرکت هواپیمایی رونمایی کرده است. این ابتکار ITA Airways را از شبکه تعویض برچسب چند پروتکل موجود (MPLS) به پلتفرم جدید معرفی‌شده SITA Connect Go SASE منتقل می‌کند. SITA یک راه حل پیشرفته ارائه می دهد که شامل شبکه های تعریف شده با نرم افزار (SDN) و فناوری های لبه سرویس ایمن (SSE) می شود.

SITA Connect Go که به طور خاص برای صنعت حمل و نقل هوایی طراحی شده است، یک راه حل شبکه و امنیت یکپارچه است که برای افزایش عملکرد شبکه در پهنای باند، انعطاف پذیری، امنیت و اتوماسیون طراحی شده است، همگی در عین حال که مقرون به صرفه هستند. پیش‌بینی می‌شود که تعمیرات اساسی شبکه در ITA Airways در کنار معرفی چندین قابلیت جدید، هزینه‌ها را تقریباً 20 درصد در سراسر جهان کاهش دهد.

این همکاری نشان‌دهنده استقرار افتتاحیه SITA Connect Go است و آن را به عنوان تنها راه‌حلی برای رفع نیازهای جامع شبکه معرفی می‌کند. برای اولین بار، SITA Connect Go یک شبکه مشتری کامل را مدیریت می کند و از عملکرد، مدیریت و امنیت یکپارچه اطمینان می دهد.

سرجیو کوللارئیس SITA اروپا، گفت: «نیاز آشکاری در بازار به راه‌حل‌های کارآمدتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر وجود دارد که به غلبه بر محدودیت‌های شبکه‌های قدیمی شبکه گسترده (WAN) کمک می‌کند. این همکاری جدید با ITA Airways هم تعهد آنها به بهینه‌سازی عملیات شبکه و هم توانایی ما برای انطباق با تقاضاهای در حال تحول در سراسر بخش را نشان می‌دهد. ما همچنان به کار در جهت ایجاد راه حل های آینده نگر که از تحول دیجیتالی مداوم صنعت حمل و نقل هوایی پشتیبانی می کند، ادامه می دهیم.

فرانچسکو پرسیچه مدیر ارشد فناوری و مدیر پاسخگوی ITA گفت: از زمان تأسیس، ITA Airways به عنوان یک شرکت هواپیمایی جدید چابک، انعطاف‌پذیر و مدرن با پرچم ملی، همیشه بهترین فناوری‌های به سرعت در حال تکامل موجود را با چشم‌اندازی به آینده دنبال کرده است. این تلاش برای تکامل فناوری که با تبدیل مرکز داده به فضای ابری آغاز شد، امروز با تغییر و مهاجرت کل شبکه با پیشرفته‌ترین، ایمن‌ترین و فناوری‌ترین راه‌حل‌های موجود، گام دیگری برمی‌دارد. اینها نه تنها از نظر هزینه ها صرفه جویی می کنند، بلکه توانایی پذیرش و مدیریت هر فناوری و فرصت هایی را که در سال های آینده به وجود می آیند مانند تحرک، اینترنت اشیا و رایانش ابری را نیز نشان می دهد.

پست ITA Airways با SITA همکاری می کند تا فناوری حمل و نقل هوایی را با ارتقاء شبکه قابل توجه ارتقا دهد. اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز