راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Accor سیستم رزرواسیون مرکزی آمادئوس را برای مجموعه جهانی، ET TravelWorld انتخاب می کند


هتل گروه Accor و سفر فن آوری شرکت آمادئوس جدید اعلام کرد همکاری. Accor آمادئوس را اجرا خواهد کرد سیستم رزرواسیون مرکزی (ACRS) در مجموعه هتل های جهانی آن. هدف این حرکت بهبود درآمد و تجربه مهمان برای Accor است. ACRS مبتنی بر ابر آمادئوس، اتصال بهبود یافته، رابط کاربر پسند و دسترسی به بهترین راه حل های فناوری در کلاس را برای هتل های Accor فراهم می کند. این کار عملیات را ساده‌تر می‌کند و به هتل‌ها این امکان را می‌دهد تا کسب و کار را کارآمدتر به دست آورند.

آلیکس بولنویسمدیر ارشد دیجیتال Accor اظهار داشت: “جاه طلبی ما با این استراتژی توزیع جدید انتقال از یک سیستم قدیمی داخلی به یک سیستم باز و در سطح جهانی است که در همه مناطق مقیاس پذیر است و رشد آینده را ممکن می کند. با تعمیق همکاری خود با آمادئوس، از قابلیت‌های پیشرفته سیستم رزرواسیون مرکزی آمادئوس استفاده می‌کنیم و هتل‌ها و مالکان خود را با ابزار مدیریت توزیع مدرن مجهز می‌کنیم، که طیف وسیع‌تری از خدمات، قابلیت‌های جدید درآمدزایی و تجربیات شخصی مهمانان را ارائه می‌دهد.

مدیران عامل هتل می گویند سفر تجاری ایالات متحده بازگشته است، اما به نظر متفاوت است

با این حال، شرکت ها از سفرهای تجاری بین المللی طولانی مدت اجتناب می کنند و در عوض سفرهای ایالات متحده را در اولویت قرار می دهند. شرکت‌های کوچک و متوسط ​​طی دو سال گذشته بهبود را هدایت کرده‌اند، اما رزرو شرکت‌های بزرگ نیز در حال افزایش است. مارک هوپلامازیان، مدیر اجرایی شرکت هتل های هایت، اواخر روز دوشنبه در کنفرانس سرمایه گذاری صنعت هتلداری بین المللی نیویورک گفت: «سفرهای کاری بازگشته اند و در حال افزایش است.

اجرای ACRS فراتر از پذیرش یک سیستم جدید است. هتل‌های Accor به قابلیت‌های جدیدی مانند انعطاف‌پذیری بیشتر و ادغام یکپارچه با فناوری‌های نوظهور دسترسی خواهند داشت. این به آنها اجازه می دهد تا با نیازهای متغیر مهمان سازگار شوند و مزیت رقابتی خود را حفظ کنند. فرانسیسکو پرز-لوزائو روتر، رئیس، مهمان نوازیآمادئوس اضافه کرد: «تیم ما در آمادئوس مفتخر است که راه را برای مدرن کردن تجربه تجاری در مهمان‌نوازی رهبری می‌کند، و ما هیجان‌زده هستیم که با Accor شریک شویم تا ACRS را در مجموعه‌های متنوع آن عرضه کنیم. بازار امروزی که به صورت پویا در حال تغییر است، نیاز به فناوری متحول کننده را برای همگام شدن با انتظارات مهمان و افزایش رشد در زمینه نیازهای در حال تحول کسب و کار نشان می دهد. از طریق این مشارکت، Accor به جامعه جهانی هتل‌های پیشرو در جهان می‌پیوندد تا روابط با مهمانان را تغییر دهد، از انتظارات آنها فراتر رود، و تجربه سفر را بهتر کند. با گنجاندن جزئیاتی مانند نمای اتاق، سبک ها و ترجیحات رختخواب، Accor می تواند فرآیند رزرو و تجربه کلی مهمان را تنظیم کند. هدف این رویکرد شخصی، تضمین اقامت های به یاد ماندنی و تقویت رضایت و وفاداری مهمانان است.

  • منتشر شده در 6 ژوئن 2024 ساعت 05:25 PM IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم