راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Skyservice با برنامه نصب اختصاصی فناوری Gogo AVANCE، تجربه حین پرواز را افزایش می دهدزمان خواندن: 2 دقایق

اسکای سرویس

اسکای سرویس Business Aviation، یک شرکت هوانوردی تجاری پیشرو در آمریکای شمالی، ظرفیت خود را در مکان‌های کلگری، تورنتو و مونترال خود برای تاسیسات Gogo Business Aviation AVANCE اختصاص خواهد داد و اتصالات درون پروازی را برای خدمه پرواز و مسافران بهبود می‌بخشد.

Skyservice به عنوان یک فروشنده مجاز Gogo در کانادا، برنامه ای را برای ایجاد یک مرکز عالی راه اندازی کرده است که در آن مشتریان با سیستم های قدیمی هوا به زمین (ATG) (ATG 1000، 2000، 4000، و 5000) می توانند رزروهای اولویت دار را برای AVANCE تضمین کنند. نصب هایی در انتظار انتقال شبکه Gogo در اوایل سال 2026 به فناوری تکامل بلندمدت (LTE).

گفت: “زمان بندی برای دارندگان هواپیما ضروری است تا سیستم های Gogo خود را قبل از تاریخ قطع شبکه ارتقا دهند و Skyservice با اسلات های اختصاصی و خدمه ماهر برای انجام نصب های متخصص با حداقل زمان توقف آماده شده است.” بنجامین موری، رئیس و مدیر عامل Skyservice. “هدف نهایی ما افزایش ارزش بلند مدت هواپیماهای مشتریان، حفظ عملیات ایمن و بهبود تجربه عملیاتی برای خلبان، خدمه و مسافران به طور یکسان است.”

صاحبان هواپیماهایی که به سیستم AVANCE ارتقاء ندهند، پس از تکمیل انتقال شبکه، اتصال Gogo خود را در حین پرواز از دست خواهند داد. برعکس، کسانی که از یک سیستم قدیمی به AVANCE ارتقاء می دهند، بهبود فوری در عملکرد اتصال را تجربه خواهند کرد، با افزایش بیشتر در انتقال شبکه به LTE.

گفت: «اسکای سرویس از سال 2013 شریک ارزشمند Gogo بوده است دیوید سالوادور، معاون فروش پس از فروش Gogo. با تکمیل 20 نصب سیستم، تخصص Skyservice به راهنمایی مشتریان در انتقال پیش بینی شده ما به فناوری جدیدتر کمک می کند.

با تأیید گواهینامه نوع تکمیلی (STC) حمل و نقل کانادایی هوانوردی مدنی (TCCA) و سازمان هوانوردی فدرال (FAA) برای سیستم Gogo 5G در هواپیماهای سری Bombardier Challenger 300، صاحبان مشاغل Challenger 300 که امروز تصمیم به نصب Gogo AVANCE L5 می کنند، می توانند کیت کامل Gogo 5G را نیز اضافه کنید.

مشتریانی که از سیستم ATG قدیمی به AVANCE ارتقاء می دهند، می توانند از تخفیف های Gogo از 25000 تا 50000 دلار بهره مند شوند.

پست Skyservice با برنامه نصب اختصاصی فناوری Gogo AVANCE، تجربه حین پرواز را افزایش می دهد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز