راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

INFINITUM آپارتمان های لوکس جدید در میان زمین های گلف اروپایی تحسین شده اضافه می کندزمان خواندن: 2 دقایق

گلف بی نهایت

INFINITUM فاز سه استراحتگاه خود را پرده برداری می کند و 90 آپارتمان لوکس را در بهترین مقصد گلف کاتالونیا اضافه می کند.

INFINITUM، مقصد متمایز سبک زندگی و گلف کاتالونیا و مورد علاقه در حال افزایش در املاک و مستغلات اروپا، برنامه های بلندپروازانه خود را برای فاز سوم مسکونی فاش کرده است. توسعه مورل که ساخت آن بلافاصله آغاز می شود، دارای 90 آپارتمان مجلل دو، سه و چهار خوابه خواهد بود. این اقامتگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که فضاهای نشیمن وسیع و مناظر عالی از مناظر طبیعی خیره کننده Costa Dorada را ارائه دهند.

این اعلامیه پس از فروش موفق فاز دوم پروژه و فروش سریع 150 خانه در مرحله اول ظرف یک سال، همه در محیط امن جامعه منتشر شد.

در فاز سوم این پروژه 90 آپارتمان مجلل در ساختمان های سه طبقه منحصر به فرد با شش واحد در هر طبقه ارائه می شود. گزینه‌ها شامل آپارتمان‌هایی با دو تا چهار اتاق خواب دو نفره و دو تا سه حمام، با مساحت 93 متر مربع تا بیش از 166 متر مربع است. هر ساختمان همچنین دارای 178 متر مربع فضای بیرونی خصوصی، یک استخر شنا مشترک، و دو جای پارک – یکی مجهز به شارژر ماشین برقی و یک اتاق ذخیره سازی است.

INFINITUM با فاصله کوتاهی از هر اقامتگاه، یک تجربه گلف درجه یک با سه زمین تحسین‌شده و دو باشگاه پیشرفته، در کنار مجموعه وسیعی از امکانات تفریحی را به رخ می‌کشد.

باشگاه ساحلی مشهور INFINITUM، که برای سومین سال متوالی در جوایز جهانی سفر 2024 به عنوان “کلوپ ساحلی پیشرو اروپا” نامگذاری شده است، منظره ای تماشایی از دریای مدیترانه را با مناطقی که هم برای خانواده ها و هم برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است ارائه می دهد. خانه غذای ساحلی فلاما دارای مجموعه غذایی متنوعی است که با کلوپ کودکان و 11 کیلومتر مسیرهای پیاده روی خوش منظره تکمیل شده است.

توسعه Morell که توسط استودیوی معتبر Batlle i Roig مستقر در بارسلون ساخته شده است، با تعهد زیست محیطی قوی، قرار است به گواهینامه BREEAM برای پایداری دست یابد و از حفظ محیط زیست محلی اطمینان حاصل کند. هر اقامتگاه از دسترسی به استخر مشترک، دو فضای پارکینگ و یک ایستگاه شارژ خودروی برقی برخوردار خواهد بود.

استر دیاز، مدیر توسعه املاک و مستغلات در INFINITUM، گفت: “به دنبال
موفقیت باورنکردنی فازهای یک و دو، ما خوشحالیم که برنامه‌هایی را برای موج بعدی خود به اشتراک می‌گذاریم
از خواص
راه اندازی مورل نقطه عطفی در ماموریت ما برای ارائه اقامتگاه های لوکس در یک منطقه است
تنظیم غیر قابل مقایسه این خانه های جدید و جادارتر امکان زندگی را فراهم می کند
سبک زندگی ممتاز با دسترسی به کلیه خدمات و امکانات رفاهی ارائه شده توسط استراحتگاه ما: سه
زمین‌های گلف، باشگاه ساحلی و طیف وسیعی از غذاهای محلی.»

پس از اتمام فاز سوم، استراحتگاه محترم INFINITUM دارای بیش از 350 اقامتگاه خواهد بود که شامل انواع آپارتمان های بزرگ و ویلاهای لوکس چهار خوابه می شود.

برجستگی INFINITUM در گلف اروپایی به سرعت در حال افزایش است که توسط سه زمین منحصر به فرد آن برجسته می شود: تپه ها، دریاچه ها، و خرابه های نه سوراخ. این استراحتگاه میزبان مکرر مرحله نهایی مدرسه مقدماتی تور جهانی DP است و اولین میزبانی خود را با میزبانی یک رویداد تور اصلی با مسابقات قهرمانی ISPS Handa در اسپانیا در سال 2022 نشان داد. از سال 2019 تا 2021، به طور متوالی به عنوان بهترین مکان گلف اروپا مورد تقدیر قرار گرفت. در جوایز جهانی گلف، و در سال 2023 عنوان بهترین استراحتگاه گلف مسکونی اروپا را در همان جوایز معتبر به دست آورد.

پست INFINITUM آپارتمان های لوکس جدید در میان زمین های گلف اروپایی تحسین شده اضافه می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز