راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Jacquemus با همکاری Four Seasons در باهاما، لوکس پاپ را به The Ocean Club می آورد.زمان خواندن: 2 دقایق

چهار فصل

خانه مد فرانسوی Jacquemus با غول مهمان نوازی لوکس Four Seasons همکاری کرده است تا یک تجربه تابستانی منحصر به فرد را در The Ocean Club، A ایجاد کند. چهار فصل استراحتگاه، باهاما این همکاری یکی از برترین برندهای مد اروپا و باشگاه نمادین اوشن را گرد هم می آورد و به مهمانان شیرجه ای همه جانبه در قلمرو “تجمل پاپ” ژاکموس در مقصدی که از دهه 1960 به عنوان زمین بازی برای جت ست های بین المللی مشهور است، ارائه می دهد.

“Jacquemus تعهد ما را برای ایجاد تجربه‌های سبک زندگی خارق‌العاده به اشتراک می‌گذارد، به‌ویژه زمانی که صحبت از زنده کردن تعطیلات تابستانی محبوب در محیط‌های کارت پستالی می‌شود.” مارک سیوس می گوید، معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد بازرگانی، چهار فصل. “حتی بیشتر – آنها تعهد ما به خلاقیت، نوآوری و فراتر رفتن را برای مهمانان و مشتریان ما به اشتراک می گذارند. این همکاری کاملاً با کارهایی که هر برند نمادین به زیبایی انجام می دهد، جفت می کند، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را با مهمانان خود به اشتراک بگذاریم تا خود را تجربه کنند.”

Les Sculptures: A Jacquemus Boutique

CARLO، بوتیک محل در Ocean Club، به یک بهشت ​​خرید Jacquemus تبدیل شده است، و منتخبی را برای مردان و زنان از مجموعه لباس های آماده بهار و تابستان این برند ارائه می دهد. اولین بار در ژانویه در La Fondation Maeght در جنوب فرانسه رونمایی شد، طرح‌های امضاکننده و طراحی‌های برجسته Simon Port Jacquemus، بنیانگذار و طراح، Simon Port Jacquemus در میان مجسمه‌های Giacometti، Braque، Calder و دیگران به نمایش گذاشته شد.

ژاکموس در استخرهای ورسای و اقیانوس

این همکاری به یک تجربه تفریحی بازسازی‌شده در استخرهای نمادین ورسای و اوشن کلاب ادامه می‌یابد. Jacquemus پارچه‌هایی را برای صندلی‌ها، بالش‌های برجسته، آفتاب‌گیر و اسباب‌بازی‌های استخری طراحی کرده است که همگی دارای الگوی راه راه نقاشی شده با دست در ترکیبی از سیاه/سفید، زرد/سفید، آبی/سفید و قرمز/سفید هستند.

استخر ورسای، احاطه شده توسط محوطه‌سازی‌های استوایی و نخل‌های سر به فلک کشیده، فضایی آرام را برای بزرگسالان ایجاد می‌کند. استخر اقیانوس که بر فراز خط ساحلی قرار گرفته است، تجربه ای خیره کننده از آب فیروزه ای با لبه بی نهایت 38 متری (125 فوت) را با اقیانوس اطلس به عنوان پس زمینه آن ارائه می دهد.

چهار فصل در خانه: حوله منحصر به فرد استخر Jacquemus

برای جشن گرفتن این همکاری، Jacquemus یک حوله منحصر به فرد استخری با خطوط سیاه و سفید پررنگ برای Four Seasons طراحی کرده است. این حوله با ابعاد 100 در 180 سانتی‌متر (40 در 70 اینچ) در پرتغال از 100 درصد پنبه ساخته شده است.

این لوازم جانبی منحصر به فرد Jacquemus تا زمانی که موجودی موجود است، منحصراً در The Ocean Club و آنلاین در shop.fourseasons.com در دسترس است.

چهار فصل + ژاکموس را تجربه کنید

از 7 ژوئن تا 31 ژوئیه 2024 در The Ocean Club، A Four Seasons Resort، باهاما، در تجربه Four Seasons + Jacquemus غوطه ور شوید. تابستان امسال اقامت آنلاین خود را رزرو کنید تا در این همکاری انحصاری شرکت کنید.

پست Jacquemus با همکاری Four Seasons در باهاما، لوکس پاپ را به The Ocean Club می آورد. اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز