راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Sandals Resorts راه را در اکتشاف و حفاظت از زیر آب پیشرو است، روز جهانی اقیانوس ها را با ابتکارات کارائیب جشن می گیردزمان خواندن: 4 دقایق

Sandals Resorts International

Sandals Resorts International (SRI) چراغی برای اکتشاف زیر آب، حفاظت، و اکنون تحقیق است. SRI با ارج نهادن به اکوسیستم‌هایی که نه جزیره‌ای را که خانه می‌نامد در بر گرفته‌اند، روز جهانی اقیانوس‌ها را با به‌روزرسانی‌هایی در مورد تلاش‌های حفاظت از اقیانوس‌ها در کارائیب جشن می‌گیرد.

هر ساله در 8 ژوئن، روز جهانی اقیانوس‌ها در سال 2024، ابتکاری از سوی سازمان ملل متحد، فراخوانی برای “بیدار کردن اعماق جدید” – تقویت اکتشاف اقیانوس، همکاری، تعهد و موارد دیگر، بازتاب تعهد شرکت استراحتگاه فراگیر کارائیب به مراقبت از اقیانوس است. .

از فابین کوستو و پروتئوس از آکوانات استقبال می کنیم™ دانشمندان به صندل سلطنتی کوراسائو

جزیره کارائیب هلندی کوراسائو که به خاطر سیستم صخره‌های پر جنب و جوش و حیات دریایی غنی شهرت دارد، مقصد اصلی غواصی است. به زودی میزبان «ایستگاه فضایی بین‌المللی اقیانوس» – پروتئوس خواهد بود™، توسط آبزیان مشهور فابین کوستو و گروه اقیانوس پروتئوس رهبری می شود. به عنوان پیشرفته ترین زیستگاه زیر آب جهان، پروتئوس™ هدف آن هدایت نوآوری در اقتصاد آبی، تقویت داستان سرایی اقیانوس ها و تسهیل تحقیقات برای مقابله با چالش های جهانی است. این ایستگاه مدولار پیشرفته برای بخش های عمومی، شرکتی، دانشگاهی، غیرانتفاعی و افراد خصوصی قابل دسترسی خواهد بود.

Sandals Royal Curaçao که فقط چند مایل دریایی دورتر از سایت پیشنهادی قرار دارد، اخیرا میزبان Cousteau و PROTEUS بوده است.™ تیمی از دانشمندان آنها از یکی از مکان های بالقوه خود بازدید کردند تا داده های حیاتی را برای پیشرفت پروژه جمع آوری کنند. این اکسپدیشن که توسط برنامه غواصی و کارشناسان ورزش های آبی دارای گواهینامه PADI ساندلز پشتیبانی می شود، توسط مدیر شرکت ورزش های آبی مایکل کلارک، که گروه را بر روی یکی از قایق های غواصی نیوتن طراحی شده سفارشی ساندلز هدایت می کرد، رهبری می شد.

تقریباً هر چیزی که در مورد ساحل دوست دارید و دوست دارید، از جمله جنبه‌های حس خوب قدم زدن در کنار خط ساحلی، به دلیل اقیانوس است. اقیانوس‌های سالم به معنای آینده‌ای سالم است، و ما از شرکایانی مانند صندل که در اشتیاق ما برای انجام اقداماتی برای بهبود آنها شریک هستند، سپاسگزاریم.» کوستو گفت.

در طول شیرجه اکتشافی، پروتئوس™ تیمی از دانشمندان مجموعه‌ای از حسگرها را برای نظارت بر متغیرهایی مانند دما، کیفیت آب و محیط صوتی نصب کردند. این تلاش بخشی از ایجاد یک شبکه جامع برای حمایت و بهره مندی از صخره های مرجانی کوراسائو است. در کنار این، پروتئوس™ یک برنامه آزمایشی علمی جامعه را راه اندازی کرد که در آن غواصان تفریحی با تجربه به پروتئوس پیوستند™ تیم علمی برای کمک به تحقیقات زیر آب این ابتکار راه را برای فرصت‌های آینده برای مشارکت افراد غیرمتخصص در تحقیقات و علم پروتئوس هموار می‌کند™، پیشبرد راه حل هایی برای برخی از مهم ترین چالش های زمین.

“درک اقیانوس ما برای دستیابی به یک اقیانوس سالم حیاتی است.” کوستو می افزاید.

اهداف آینده: توانمندسازی کودکان برای محافظت از اقیانوس

برنامه اهداف آینده که در سال 2022 و پیش از افتتاح Sandals Royal Curaçao راه اندازی شد، نزدیک به چهار دوجین گل فوتبال رنگارنگ ساخته شده از بطری های پلاستیکی بازیافتی و تورهای ماهیگیری که از دریا کشیده شده اند را برای مدارس ابتدایی محلی فراهم کرده است. این ابتکار، همکاری بین Sandals Resorts، بنیاد ساندلز، و AFC Ajax، با هدف الهام بخشیدن به کودکان از طریق عشق به فوتبال که با یک برنامه دانشگاهی متمرکز بر مهارت های زندگی تکمیل می شود، به پایداری فکر می کنند. از زمان شروع، این برنامه 3858 پوند پلاستیک و 2045 فوت مربع تور ماهیگیری را به 46 گل فوتبال تبدیل کرده است.

برای جشن گرفتن یک سال تحصیلی موفق دیگر، 180 دانش آموز از 14 مدرسه در کوراسائو در اهداف آینده: چالش هنر شرکت کردند. آنها آثار هنری منحصربفردی را از بطری ها، درپوش ها و مواد بسته بندی پلی اتیلن ترفتالات (PET) ساختند و آثار خود را به هیئت داوران برجسته ارائه کردند. عکس‌ها و آثار هنری برنده از روز جهانی اقیانوس‌ها در بیلبوردهای سراسر جزیره به نمایش گذاشته می‌شوند و الهام بخش جوامع محلی برای پیوستن به این جنبش هستند.

جشن 10 سال روز غواصی زنان: جشن های خورشید و دریا جامائیکا

با همکاری PADI، Sandals Resorts 10 سال روز غواصی زنان را با یک رویداد چند روزه ویژه در Sandals Ochi در جامائیکا، از 18 تا 22 ژوئیه جشن می گیرد. این رویداد شامل غواصی های تخصصی، برنامه نویسی سرپرستی شده و فعالیت های در استراحتگاه می شود و از غواصان زن در همه سطوح استقبال می کند تا برنامه غواصی همه جانبه برنده جایزه ساندلز را تجربه کنند. برنامه سفر شامل پانل تمام زنان در روز غواصی زنان، 20 ژوئیه، پاکسازی ساحل، و جشن های مختلف مرتبط با دریا است. برای اطلاعات بیشتر به Sandals.com/womens-dive-weekend/ مراجعه کنید.

برنامه غواصی فراگیر برتر کارائیب: تعهد عمیق به اقیانوس

در تمام طول سال، میهمانان Sandals Resorts and Beaches Resorts نقش مهمی در ماموریت حفظ سلامت و زیبایی اقیانوس ایفا می‌کنند و تضمین می‌کنند که زندگی دریایی شکوفا شده و جوامع محلی شکوفا شوند. از طریق پروژه‌هایی که توسط بنیاد صندلز با مشارکت گروه‌های محلی کارائیب سازماندهی شده است، مهمانان تأثیر مثبتی بر مقصد تعطیلات خود دارند. بهتر از همه، مهمانان می‌توانند در طول اقامت خود از غواصی نامحدود لذت ببرند، با استفاده از تجهیزات پیشرفته که مربیان دارای گواهینامه PADI و استادان غواصی پیشرو هستند.

از امتیاز غوطه ور کردن مسافران در شگفتی های منحصر به فرد زندگی کارائیب در زیر دریا گرفته تا حفظ این اکوسیستم های شکننده برای نسل های آینده، ما رویکردی واقعاً جامع به این ورزش شگفت انگیز داریم تا تجربیاتی را ایجاد کنیم که نه تنها به یاد ماندنی بلکه تأثیرگذار هستند. مایکل کلارک، مدیر شرکتی ورزش های آبی در Sandals Resorts International گفت.

غواصی مرجانی، گواهینامه های شکار شیرماهی، و دوره های آموزشی در استراحتگاه های منتخب موجود است و به غواصان این فرصت را می دهد که از محیط هایی که دوست دارند محافظت کنند و از آنها مراقبت کنند. امسال، بنیاد صندل 15 سال از پرورش آگاهی زیست محیطی و اقیانوسی را جشن می گیرد و از زمان آغاز به کارش در سال 2009، بیش از 82000 داوطلب را درگیر کرده است.

پست Sandals Resorts راه را در اکتشاف و حفاظت از زیر آب پیشرو است، روز جهانی اقیانوس ها را با ابتکارات کارائیب جشن می گیرد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز