راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

اولین درخت بانیان در ژاپن: پناهگاه جدید هیگاشیاما کیوتو را کشف کنیدزمان خواندن: 2 دقایق

درخت بانیان کیوتو

بانیان درخت در کیوتو با هتلی مجلل در هیگاشیامای تاریخی، با تئاتر نو، اسپا، و غذاخوری‌های عالی به نمایش درآمد.

گروه Banyan، یک رهبر برجسته مهمان‌نوازی جهانی، از اولین ملک خود در ژاپن، Banyan Tree Higashiyama Kyoto، که قرار است در سه ماهه سوم سال 2024 افتتاح شود، هیجان‌زده است. این مکان جدید که در بخش تاریخی هیگاشیاما شهر کیوتو واقع شده، میزبان 52 اتاق خواهد بود. آبگرم Banyan Tree و دو مکان منحصربه‌فرد با غذا.

اهمیت و موقعیت تاریخی
درخت بانیان هیگاشیاما کیوتو در محوطه‌های تاریخی هتل سابق ریوزن در منطقه مشهور هیگاشیاما، در فاصله‌ای چند قدمی از مکان‌های برجسته‌ای مانند معابد کیومیزو-درا و کودای جی قرار گرفته است. این ملک شامل هیگاشیاما اونسن، یک چشمه آب گرم طبیعی با ارزش است که بر تعهد گروه درخت بانیان به حفظ فرهنگی و شیوه های پایدار تاکید دارد.

تجربه انحصاری Noh Theatre
این هتل که منحصر به فرد در کیوتو است، دارای صحنه تئاتر Noh است که توسط کنگو کوما تحسین شده طراحی شده است. این صحنه که در منطقه معنوی ریوزن هیگاشیاما قرار دارد، یک شگفتی معماری است که قلمرو فیزیکی و معنوی را هماهنگ می‌کند و نمایش‌هایی را به نمایش می‌گذارد که از نوگاکو سنتی – که به عنوان میراث فرهنگی ناملموس یونسکو شناخته می‌شود – تا بیان هنری مدرن را به نمایش می‌گذارد.

پناهگاهی از ظرافت ظریف
طراحی هتل که توسط یوکیو هاشیموتو تنظیم شده است، مفهوم “yūgen” را در بر می گیرد که زیبایی عمیق و ظریف را منعکس می کند. این طرح برگرفته از فلسفه سنتی Noh، به ویژه مفهوم “Hisureba Hana” است که به معنای “زیبایی پنهان آشکار شده” است. این تم در سرتاسر اتاق‌های مهمان بافته شده است که دارای تشک‌های تاتامی، وان‌های چوب سرو، چوب طبیعی و جزئیات ورق طلا هستند – عناصری که برای درگیر کردن و تسکین همه حواس طراحی شده‌اند.

تقدیم به تجمل زیست محیطی آگاهانه
Banyan Tree Higashiyama Kyoto مطابق با اخلاق محیطی خود، مناظر طبیعی از جمله سه باغ مجزا و یک بیشه بامبو را در طراحی خود گنجانده است. این ملک بر شیوه های دوستدار محیط زیست مانند بازسازی دیوارهای سنگی تاریخی و ادغام گیاهان بومی تاکید دارد و تعهد خود را به مسئولیت زیست محیطی تقویت می کند.

لذت های آشپزی و نوآوری های اسپا
این ملک نوید یک تجربه غذاخوری استثنایی با غذاهایی را می دهد که سنت های غنی آشپزی کیوتو را جشن می گیرند. آبگرم تحسین‌شده Banyan Tree درمان‌های سفارشی را معرفی می‌کند که به‌طور خاص برای این مکان ساخته شده‌اند و روش‌های منحصربه‌فردی را برای استراحت و تجدید قوا به مهمانان ارائه می‌دهد. از 26 ژوئیه 2024، یک پیشنهاد ویژه مقدماتی برای اقامت در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر و رزرو اقامت، لطفاً از www.banyantree.com/japan/kyoto دیدن کنید.

پست اولین درخت بانیان در ژاپن: پناهگاه جدید هیگاشیاما کیوتو را کشف کنید اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز