راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Four Seasons Anguilla از کافه Nai رونمایی کرد: بهشتی جدید برای دوستداران قهوه و شیرینیزمان خواندن: 2 دقایق

چهار فصل آنگویلا

چهار فصل آنگویلا کافه نای را پرده برداری می کند، یک مکان ناهار خوری جدید که قهوه های دست ساز و شیرینی های خانگی را ارائه می دهد و طعم های غنی را با زیبایی آرام جزیره ترکیب می کند.

Four Seasons Resort and Residences Anguilla با افتخار افتتاح کافه نای را اعلام می کند، یک مکان ناهار خوری جدید پویا که قرار است صحنه قهوه و شیرینی جزیره را ارتقا دهد. کافه نای که در قلب ریزورت قرار دارد، طعم غنی قهوه‌های دست ساز و شیرینی‌های خانگی را با زیبایی آرام سواحل خیره‌کننده آنگویلا ترکیب می‌کند.

کافه نای بیش از مکانی برای لذت بردن از قهوه و شیرینی عالی است. الکساندر هوز، مدیر بخش غذا و نوشیدنی، توضیح می دهد که این یک مقصد اضافی است که در آن مهمانان ما می توانند استراحت کنند و از ذات زیبایی طبیعی آنگویلا لذت ببرند. از گزینه‌های قابل استفاده مجدد ما گرفته تا فضای داخلی و خارجی که به زیبایی طراحی شده‌اند، همه جزئیات برای ارائه یک تجربه استثنایی ساخته شده‌اند.

کافه نای که به نام کبوتر محلی زنایدا نامگذاری شده است، به عنوان فضایی انتخاب شده است که یک تجربه حسی کامل را ارائه می دهد. میهمانان می‌توانند منوی متنوعی با چای‌های ارگانیک، آب‌میوه‌های سرد فشرده، ژلاتوی دست‌ساز، و مجموعه‌ای از شیرینی‌ها، از جمله کوکی‌های مضمون و غذاهای لذیذ ارائه‌شده هنری را کشف کنند.

طرح

فضای داخلی کافه از زیبایی طبیعی آنگویلا الهام گرفته و عناصری مانند صدف های دریایی Scilly Cay، فضای سبز سرسبز، و سواحل ماسه سفید بکر را در خود جای داده است. یک صفحه نمایش منحصر به فرد “کابینت کنجکاوی” که یادآور دورهمی های ساحلی است، خوراکی ها و سوغاتی های محلی را به نمایش می گذارد.

کافه نای که در کنار لابی توچال قرار دارد، همه روزه از ساعت 7 صبح تا 4 بعد از ظهر باز است. کافه نای چه به دنبال یک صبحگاهی، یک بعد از ظهر لذت بخش یا مکانی آرام برای استراحت باشید، کافه نای محیطی عالی برای هر موقعیتی ارائه می دهد.

پست Four Seasons Anguilla از کافه Nai رونمایی کرد: بهشتی جدید برای دوستداران قهوه و شیرینی اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز