راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Minor Hotels افزودن دو ملک جدید در سریلانکا را اعلام کردزمان خواندن: 2 دقایق

هتل های کوچک

Minor Hotels از اضافه شدن دو ملک در این شهر خبر داده است سری لانکا، نشان‌دهنده معرفی NH Collection Hotels و NH Hotels & Resorts در کشور است.

هتل های کوچک پس از توافق با Softlogic Holdings، مالک املاک، این دو ملک را مدیریت خواهد کرد، یکی در کلمبو، پایتخت سریلانکا و دیگری در شهر ساحلی بنتوتا.

NH Collection Colombo که به تازگی افتتاح شده است، فقط چند قدم با Liberty Arcade و اقیانوس هند فاصله دارد.

فرودگاه اصلی سریلانکا، فرودگاه بین المللی بندرانایکه (CMB)، 45 دقیقه با ماشین تا ملک فاصله دارد.

این هتل دارای ۲۱۹ اتاق و سوئیت است که از ۳۵۵ تا ۲۷۳۴ فوت مربع مساحت دارند. همه اتاق ها دارای پنجره های سرتاسری هستند که منظره شهر یا اقیانوس را دارند.

NH Collection Colombo دارای شش گزینه F&B از جمله غذاخوری تمام روز، رستوران های هندی و تایلندی و ژاپنی است. یک نوار پشت بام؛ و یک کافه و سالن استراحت در لابی.

برای نیازهای تجاری و رویدادها، این هتل فضاهای جلسات و رویدادهایی را ارائه می دهد که می تواند حداکثر 200 شرکت کننده را در دو مرکز ضیافت، پنج اتاق جلسه و یک اتاق جلسات در خود جای دهد.

امکانات رفاهی شامل سالن بدنسازی، استخر بی نهایت روی پشت بام و اسپا است.

90 دقیقه در جنوب کلمبو در امتداد ساحل غربی جزیره، NH Bentota Ceysands Resort بین رودخانه بنتوتا و اقیانوس هند قرار دارد.

این ملک 166 کلیدی که قرار است در 1 ژوئیه افتتاح شود، دارای اتاق ها و سوئیت هایی با مساحت 398 تا 1496 فوت مربع خواهد بود.

امکانات شامل استخر با چشم‌انداز اقیانوس، مرکز ورزش‌های آبی، اسپا و باشگاه کودکان خواهد بود.

میهمانان می توانند در یکی از پنج رستوران و بار این ملک، از جمله رستوران بین المللی غذاخوری تمام روز، رستوران های تایلندی و غذاهای دریایی، کافه و بار استخر، ناهار بخورند.

هتل NH Collection Colombo و NH Bentota Ceysands Resort به سه ملک هتل‌های ماینر در سری‌لانکا می‌پیوندند: استراحتگاه Anantara Kalutara، Anantara Peace Haven Tangalle Resort و Avani Kalutara Resort.

این موارد اضافه شده به گسترش هتل های کوچک در مجموعه NH و برندهای NH در خاورمیانه، اقیانوس هند، آسیا و استرالیا ادامه می دهد.

پست Minor Hotels افزودن دو ملک جدید در سریلانکا را اعلام کرد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز